ПАРЄ застерігає Україну від дочасних виборів

  Від проведення одночасних президентських та парламенськихї виборів в Україні, на чому наполягає Віктор Ющенко, застерігають у Парламенській асамблеї ради Європи. Про це на прес-конференції повідомила доповідач моніторингового комітету ПАРЄ Рінате Вольвенд.

  Вона вважає, що в Україні не має відповідного виборчого законодавства яке б забезпечило проведння прозорих і чесних обох виборів у один день. А це на її думку може призвести до хаосу, замість позитивного результату. Щодо конституційної реформи, то Рінате Вольвенд висловила побоювання у затягуванні цього процесу. На її думку більш ефективно реформувати Конституцію можна поправками,запропонованими Венеціанською комісією, а не розробкою нового документу.

  Рінате Вольвенд, доповідач моніторингового комітету ПАРЄ: "Я не можу сказати, що у Європі обговорювали питання одночасних президентських та парламенських виборів, але я особисто вважаю що це не дуже добра ідея і що не має юридичних підстав для проведення вікритих, чесних і прозорих виборів у один день. Що стосується конституційної реформи, то я особисто маю побоювання що цей процес може затягтися на довше ніж українське суспільство і політики хотіли б цього. Тому я хочу підкреслити пропозицію від Венеціанської комісії - реформа шляхом поправок до Конституції значно пришвидчить процес".

  Попередній матеріал
  20 років з часу трагедії на "Комсомольці"
  Наступний матеріал
  Колишнього президента Перу засудили до 25-ти років ув`язнення
  Теги:
  Loading...