5 канал

Парубій: Справа щодо "чорної каси" Януковича – великий виклик для НАБУ

Спікер Верховної Ради наголосив, що фігуранти списку "чорної бухгалтерії" Партії регіонів мають понести політичну і кримінальну відповідальність

Справа щодо "чорної каси" Партії регіонів – це великий виклик для новоствореного Національного антикорупційного бюро. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

"Це питання вже є в Антикорупційному бюро, я сподіваюсь, що для них це великий виклик. Великий виклик на таку гучну справу випробувати своїх детективів і всю потугу, і все знання цієї установи. Я чекаю, що воно буде проводити слідство, не відтягуючи, щоб суспільство змогло якнайшвидше дізнатися правду про документи, які були озвучені", – заявив спікер.

Відповідаючи на запитання, чи фігуранти списку "чорної бухгалтерії" Партії регіонів мають понести відповідальність, Парубій наголосив: "Очевидно – і кримінальну, і політичну".

"Я переконаний, що навіть якщо НАБУ не зможе в певних фактах знайти складу злочину, але суспільство побачить, що люди фігурують у цих справах і НАБУ підтвердить, що фігурують, то я впевнений, що, окрім кримінальної, буде і політична відповідальність", – додав голова парламенту.

Нагадаємо, як заявив про справу "чорної бухгалтерії" Януковича в ефірі "5 каналу" народний депутат від БПП Максим Курячий, багатьом чинним політикам як мінімум стане зле.

Попередній матеріал
Клінтон прагне об'єднати демократичні сили для перемоги над Трампом
Наступний матеріал
У ДСНС розповіли, як другу добу шукають зниклого комунальника

Геращенко: Довести факт отримання грошей з "чорної каси" партії Януковича практично неможливо

У списках "чорної бухгалтерії Януковича" є представники партій, які "сьогодні на слуху" – Луценко

НАБУ почало розслідування щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

В НАБУ підтвердили, що отримали документи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів