gorozhanin.dp.ua

Геращенко: Довести факт отримання грошей з "чорної каси" партії Януковича практично неможливо

  Нардеп наголосив, що до "чорної бухгалтерії" були причетні не тільки державні органи, а й провідні ЗМІ, соціологи і політтехнологи

  Довести факт отримання коштів з "чорної каси" каси Партії регіонів з точки зору кримінального процесу вкрай складно і майже неможливо, вважає народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко. Про це екс-радник міністра внутрішніх справ написав на своїй сторінці у Facebook.

  Нардеп заявив, що у нього немає жодних сумнівів щодо того, що члени ЦВК, народні депутати та міністри отримували гроші з "чорної каси" Партії регіонів. За його словами, всі вони були добровільними членами однієї великого корумпованого злочинного угруповання Віктора Януковича.

  "Корупція була фундаментом влади в Україні, і це загальновідомий факт. Окремі частини цього фундаменту не демонтовано досі. Опубліковані сьогодні документи лише додадуть соковитих штрихів в цю картину", – констатував Геращенко.

  Нардеп також зазначив, що до "чорної бухгалтерії" були причетні не тільки державні органи, а й провідні ЗМІ, соціологи і політтехнологи. "З цих коштів не платилися податки. Це гроші, які йшли "чорним налом" на те, щоб одні партії і політики світилися у ЗМІ, а іншим вхід під час виборів був туди закритий", – написав він.

  Водночас Геращенко визнав, що обидві сторони, які виділяли і отримували гроші з "чорної каси" Партії регіонів, будуть заперечувати факт видачі/отримання коштів. На його думку, підписів у списках для судової перспективи справи буде, швидше за все, недостатньо.

  Однак нардеп вважає, що публікація списку фігурантів "чорної бухгалтерії" регіоналів стане гарним приводом для Антикорупційного бюро. Адже тепер відомство зможе допитати кожного фігуранта цього списку, особливого високих державних чиновників, членів ЦВК і народних депутатів.

  "Для свідомих громадян України публікація цього списку стала черговим підтвердженням факту, що наша держава глибоко хвора і процес лікування вимагає глибокого хірургічного втручання, включаючи ампутацію окремих гнилих його частин", – підсумував депутат.

  Він також подякував головному редактору "Української правди" Севгіль Мусаєвій-Боровик та депутату від БПП Сергію Лещенку за публікацію відповідних документів.

  Як повідомляв 5.ua, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявив, що передав в НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників. За його словами, йдеться про так звану "чорну бухгалтерію" Партії регіонів із загальними виплатами на суму близько $2 млрд. Зауважимо, 28 травня директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник підтвердив інформацію про передачу в Бюро документів "чорної каси" Партії регіонів. Пізніше НАБУ почало розслідування на підставі заяви колишнього першого заступника СБУ Віктора Трепака.

  Попередній матеріал
  Міністр юстиції: Як влада буде чистити судову гілку влади
  Наступний матеріал
  Турчинов заявив про намір запустити випуск українських бойових дронів
  Теги:
  Loading...
  У списках "чорної бухгалтерії Януковича" є представники партій, які "сьогодні на слуху" – Луценко

  У списках "чорної бухгалтерії Януковича" є представники партій, які "сьогодні на слуху" – Луценко

  НАБУ почало розслідування щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

  НАБУ почало розслідування щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

  Антикорупційна прокуратура затребувала в ГПУ справи олігархів Коломойського і Пінчука

  Антикорупційна прокуратура затребувала в ГПУ справи олігархів Коломойського і Пінчука

  Країни "великої сімки": Україна має посилити боротьбу з корупцією

  Країни "великої сімки": Україна має посилити боротьбу з корупцією