5.ua

Країни "великої сімки": Україна має посилити боротьбу з корупцією

  Учасники зустрічі G7 в Японії відзначили свою готовність надавати довгострокову підтримку для боротьби з корупцією в Україні

  Країни "великої сімки" закликали Україну продовжувати і посилювати боротьбу з корупцією. Про це йдеться у підсумковому звіті G7 в Японії від 26-27 травня, передає "РБК-Україна".

  "Ми закликаємо Україну підтримувати і зміцнювати динаміку в боротьбі з корупцією і судової реформи, включаючи Генеральну прокуратуру", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, учасники зустрічі G7 в Японії відзначили свою готовність надавати довгострокову підтримку для боротьби з корупцією в Україні.

  "Ми вітаємо і підтримуємо кроки, які робить Україна для реалізації всеохоплюючих структурних, управлінських і економічних реформ, і закликаємо Україну продовжувати і прискорювати процес", – йдеться у звіті.

  Також країни "великої сімки" підтвердили, що докладуть спільно з Україною зусиль, щоб привести територію Чорнобильської АЕС у сталий та екологічно безпечний стан.

  Як інформував 5.ua, країни G7 зберегли санкції щодо Росії до повного виконання Мінських угод, а також пригрозили, в разі необхідності, їх посилити.

  Попередній матеріал
  Пряме включення з прес-конференції Надії Савченко (ЗАВЕРШЕНО)
  Наступний матеріал
  Савченко має намір зустрітися з міжнародними партнерами України
  Теги:
  Loading...