5.ua

Парубій: Росія планує провокації на початку травня

  Секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій прогнозує, що на початку травня Росія організує у південно-східних регіонах України багато провокацій з метою дестабілізації ситуації.

  Про це він заявив на брифінгу у Верховній Раді, повідомляє УНІАН.

  За словами Парубія, так звана операція "Руська весна", яку планувалось здійснити у 8 регіонах України, зірвана.

  “Тим не менше, за нашими оперативними даними, є інформація, що вони будуть змінювати тактику і будуть проводити інші провокації, зокрема, на рівні районних та селищних рад. Більше того, є інформація щодо намірів обрання президента південно-східної республіки і, за нашими даними, більше провокаційних заходів відбудуться в перших числах травня, особливо ближче до 9 травня”, - сказав Парубій.

  Він підкреслив, що зусилля керівництва Росії спрямовані передусім на дестабілізацію ситуації в Україні під час президентської виборчої кампанії.

  За словами Парубія, для запобігання провокаціям при РНБО буде створено оперативний штаб з метою недопущення зриву виборів президента України.

  Як зазначив секретар РНБО, до цього штабу увійдуть не лише працівники правоохоронних органів, але й представники ОБСЄ, громадських організацій.

  Попередній матеріал
  Російська мова в Україні захищена краще, ніж мови інших меншин - Рада Європи
  Наступний матеріал
  Ринок комерційних автомобілів скоротився в 7 разів
  Теги:
  Loading...