5.ua

Ринок комерційних автомобілів скоротився в 7 разів

  У березні продажі комерційних автомобілів в Україні впали в 7 разів у порівнянні з аналогічним показником минулого року до відмітки 1 520 автомобілів.

  Відповідні дані наводить асоціація “Укравтопром".

  Така негативна динаміка в основному була сформована обвалом первинних продажів імпортного "секонд-хенду", обсяг яких у 11,5 разів зменшився порівняно з березнем минулого року. Як наслідок суттєво змінилася вікова структура первинного ринку комерційних автомобілів. Якщо в березні 2013 частка бувших в експлуатації іномарок становила 87% від усіх первинних продажів, то в березневих продажах цього року їх частка знизилася до 55%.

  Продажі нових автомобілів щодо торішнього показника знизилися “всього” на 50%. Минулого місяця було продано і поставлено на облік в ДАІ 684 нових комерційних автомобіля.

  Найбільшим попитом на березневому ринку нової техніки користувалися автомобілі марки Renault, другим за популярністю з мінімальним відривом йде німецький бренд Volkswagen. Fiat посів третю сходинку рейтингу. Четверте і п’яте місця зайняли російські виробники ГАЗ і КАМАЗ відповідно.

  Всього за перший квартал 2014 року в Україні на первинному ринку було зареєстровано 5 807 продажів нових комерційних автомобілів, що майже на 80% менше аналогічного показника минулого року. Частка нової техніки у цих продажах склала 43% проти 12% торік.

  Попередній матеріал
  Парубій: Росія планує провокації на початку травня
  Наступний матеріал
  Замість голів облдержадміністрацій в Україні з'являться префекти