Андрій Парубій
Андрій Парубій 5 канал

Парубій про Зеленського: "Це модернізована версія Януковича" – включення з 12-го КБФ

Читайте російською
Вперше у панельних дискусія Київського Безпекового Форуму взяли участь ієрархи українських Церков

Про протидію гібридній війні говорили зранку, під час сесії 12-го Київського Безпекового Форуму. Сьогодні другий день дискусій. До них долучився, зокрема, голова Верховної Ради Андрій Парубій. Уперше взяли участь у форумі і священнослужителі. Про що говорили – кореспондент "5 каналу" Леся Головата.

На думку Парубія, парламент уже зробив невідворотні кроки для запобігання російській агресії – закріпив у Конституції європейські та євроатлантичні прагнення України. Тож тепер Верховна Рада має зосередитися на кроках, які сприятимуть формуванню української ідентичності, – мові, вірі та армії.

Спікер упевнений, що вже на наступному пленарному тижні буде ухвалений закон про мову. Згодом візьмуться за закони, що мають змінити виборчу систему в Україні.

"Дехто з кандидатів нам намагається продемонструвати якусь нібито новітню технологію, якесь представлення нового покоління. Але коли я читаю програму, то бачу теж саме, що й 5 років тому. Я бачу теж саме, що я чув від "Партії Регіонів" і Януковича. Що, виявляється, НАТО нам треба – через референдум. Що, виявляється, мову, культуру і територію треба поставити за дужки. Нема ніякого нового – це все старе, ми це чули. Це просто така модернізована версія Януковича, яку намагаються нам подати", – заявив голова ВР.

Уперше в панельних дискусіях Київського Безпекового Форуму взяли участь ієрархи українських Церков. Про що говорили – дивіться у відео.

 

Попередній матеріал
Президент звільнив голову Херсонської ОДА
Наступний матеріал
Аваков розповів, як Росія втручалася у вибори в Україні одразу після першого туру