5.ua

Парламентська опозиція не стала підтримувати меморандум про порозуміння

  Парламентська опозиція не стала підтримувати меморандум про порозуміння. Про це сказав на засіданні парламенту голова Верховної Ради в.о. Президента України Олександр Турчинов, повідомляє УНІАН.

  Він зазначив, що з 9-ї години ранку відбуваються консультації з керівниками фракцій.

  “Коаліція депутатських груп і фракцій запропонувала всім фракціям підтримати і проголосувати у ВР меморандум про порозуміння, спрямований на те, щоб ми мирним шляхом напередодні великого християнського свята розв'язали ті проблеми, які сьогодні загрожують нашій країні”, - зазначив Турчинов.

  Він наголосив, що внесено пропозиції, але “наші колеги з опозиції їх поки що не підтримали”.

  Зокрема, у зриві підписання меморандуму щодо стабілізації ситуації в Донецьку Батьківщина звинувачує КПУ. У відповідь на це  проведуть позачергові місцеві вибори по всій Україні. Про це заявляє таке виконувач обов’язків лідера партії Сергій Соболєв.

  Тим часом, лідер регіоналів Олександр Єфремов дорікнув владі, що це вона не вдалася до компромісу.

  Втім, спікер висловив сподівання, що це звернення підтримають на сході України і буде розв'язання тих проблем, навколо яких є “або спекуляції, або важка дискусія відбувається”. Він висловив сподівання, що напередодні Великодня “ми зможемо знайти порозуміння в нашій країні без крові”.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада розійшлась до 24 квітня
  Наступний матеріал
  На Одещину намагалися ввезти вибухівки і гранати