5.ua

Парламентська більшість сьогодні спробує затвердити бюджет-2014 [відео]

  Обговорення головного фінансового документу держави тривало менше двох годин. На запитання депутатів відповідав заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський. Після того, як голова комітету, регіонал Євген Геллер, запропонував обійтися без обговорення, опозиціонери залишили засідання. Голосувати за такий бюджет опозиціонери відмовляються.

  Анатолій Мярковський, заступник міністра фінансів: «Тексту закону «Про бюджет», щодо дефіциту бюджету – то на наступний рік він планувався на рівні 3,6% відсотків валового внутрішнього продукту, приблизно 60 мільярдів гривень. Фактично – цей дефіцит на рівні факту 2013-го року».

  Євген Геллер, голова комітету Верховної Ради з питань бюджету: «Пропонується підтримати розданий проект ухвали, підготовлений за підсумками робочої наради, зокрема, рекомендувати Верховній Раді законопроект «Про державний бюджет на 2014-тий рік» за результатами розгляду в першому читанні – прийняти за основу та в цілому, як закон».

  Тетяна Слюз, народний депутат, фракція «Батьківщина»: «Зросли видатки на органи державної влади – на 370 мільйонів гривень. Це є адміністрація президента, це є деякі міністерства і відомства, це є судова гілка влади, це є СБУ – Служба безпеки України. Ми за такий бюджет голосувати не будемо, бо він протиукраїнський, проти-соціально захищений і тому подібне».

  Попередній матеріал
  Групки "тітушок" гуляють Євромайданом [відео]
  Наступний матеріал
  11 офіцерів ВПС США піймали на вживанні наркотиків
  Loading...