Парламент зареєстрував проект постанови про саморозпуск

  Проект постанови про дострокове припинення повноважень Верховної Ради зареєстрували в парламенті.


  Авторами документа є народні депутати України Віталій Ковальчук від "УДАРу", Олег Тягнибок від "Свободи, Сергій Соболєв від "Батьківщини" та позафракційний Олег Ляшко. Фракції "УДАР", "Батьківщина" і "Свобода" дали зрозуміти, що підтримують перевибори. Їхні депутати демонструють це, ставлячи підписи під відповідним проектом постанови.

  Водночас, деякі народні обранці висловлюються за цілковиту люстрацію депутатів і заборону їм балотуватися на наступних виборах. Виступали нардепи доволі емоційно.

  Наприклад, батьківщинівець Іван Кириленко закликав до тотальної люстрації: "Люстрація всіх і вся! Ми повинні мати в жовтні місяці зовсім новий парламент, зовсім інші обличчя".

  А ідею повного оновлення ВРУ і заборони нинішнім депутатам балотуватись несподівано висловив багаторічний нардеп Олег Зарубінський. Депутат "Свободи" Ігор Мірошниченко подивувався такій революційності Зарубінського, "який змінив мільйон фракцій, мільйон партій і сидить у цій сесійній залі уже бозна скільки років", і закликав усіх "трухлявих пеньків" парламенту до змін виборчого законодавство.

  Попередній матеріал
  НБУ створив резервний майданчик для Донбасу
  Наступний матеріал
  Підприємця спіймали "на гарячому" при спробі дати хабар прокурору