НБУ створив резервний майданчик для Донбасу

  Нацбанк України створив у Києві резервний майданчик для розрахунків на території Донбасу. Про це 18 червня розповів журналістам голова Нацбанку (НБУ) Степан Кубів.


  "За ніч нам вдалося створити резервний майданчик, який би продовжив розрахунки, виплати соціальних пенсій, стипендій, розрахунки клієнтів, і найголовніше - поповнення нашого бюджету", – проінформував журналістам Кубів.

  Відповідно до ухваленого спільного рішення НБУ, уряду та президента за одну добу до Києва перенесли регіональне відділення рахункової палати, 11 банків юридичних осіб, 10 балансових філій, 1576 відділень фінансових установ.

  Кубів також додав, що на Донеччині та Луганщині банки мають близько 100 млрд грн активів (враховуючи депозитну базу), а зобов'язань на поточних рахунках більш як 76 млрд грн.

  Нагадаємо, раніше перший заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко заявляв, що дії терористів могли зірвати виплату пенсій та соціальної допомоги у Донецькій області.

  Як повідомлялося, 16 червня терористи захопили держказначейство та управління Нацбанку у Донецьку. Згодом вони погодилися розблокувати вказані установи.
  Попередній матеріал
  У полтавських крамницях покупцям допомагають ідентифікувати російські товари
  Наступний матеріал
  Парламент зареєстрував проект постанови про саморозпуск