Ярина Чорногуз
Ярина Чорногуз Фото: Ірина Саєвич, "Громадське радіо"

Парамедик "Госпітальєрів" із друзями вимагають під ОПУ відставки Єрмака – йти не збираються

  Читайте по-русски
  Ярина Чорногуз заявила, що вони хочуть звільнення і притягнення керівника Офісу Президента до відповідальності за державну зраду

  Парамедик з медичного батальйону "Госпітальєри" Ярина Чорногуз разом із друзями розпочали безстроковий протест під Офісом президента. Вони прийшли на банкову напередодні. Про це повідомляє "Громадське радіо".

  Сьогодні, 14 березня, під час Маршу патріотів до Дня українського добровольця Ярина заявила, що не припинить протест, допоки не звільнять главу Офісу президента Андрія Єрмака.

  "Я тут буду, доки не буде виконано чотири наші вимоги. Ми із друзями будемо залишатися тут, ми робитимемо різні заходи й житимемо саме тут", – пояснює парамедик.

  Першою і найголовнішою вимогою госпітальєрка називає звільнення глави Офісу Президента Андрія Єрмака.

  "Звільнення і притягнення його до відповідальності за державну зраду. Також вимагаємо публічних вибачень від Єрмака та Зеленського за те приниження, яке через їхні дії у Мінську переживають сім’ї загиблих героїв – захисників України", – наголошує доброволиця.

  Ярина додала, що День добровольця для неї ще один день, коли вона почувається справжньою та вільною.

  "Немає нічого почеснішого, аніж піти захищати свою країну добровільно", – каже волонтерка.

  Ярина Чорногуз разом із друзями готова приєднатися до усіх рухів та їхніх вимог, які оголосять безстрокову акцію протесту проти "капітулянтської проросійської політики президента та нового уряду".

  Нагадаємо, у Мінську на черговому засіданні ТКГ з мирного врегулювання ситуації на Донбасі за участю керівника ОП України Андрія Єрмака і заступника керівника Адміністрації президента РФ Дмитра Козака сторони домовилися про створення нового "консультативного органу" з терористичними угрупованнями з ОРДЛО.

  В Офісі президента на брифінгу РНБО відповіли, хто ці представники і що з ними планують робити.

  Попередній матеріал
  Коронавірус в ОРДЛО – як працюють пункти пропуску на Донбасі
  Наступний матеріал
  Пенсіонерам в ОРДЛО тимчасово скасують процедуру підтвердження статусу
  Loading...