Парабій вважає кримінальну справу проти себе політичним переслідуванням

  Подання Генеральної прокуратури про позбавлення депутатів недоторканності надійшло до парламенту. Про це повідомив спікер Володимир Литвин. Водночас він не назвав прізвища обранців, яких хочуть притягти до відповідальності.

  Сам Андрій Парубій заявив "5 каналу", що не отримував постанови про порушення кримінальної справи і дізнався про це з повідомлень ЗМІ. Дії слідства депутат назвав повним ігноруванням закону і вважає їх політичним переслідуванням.

  Андрій Парубій, народний депутат, НУНС: "Інформацію про те, що Медведько подав  у Верховну  Раду подання про зняття депутатської недоторканності я дізнався з Інтернету. Це є абсурдне само по собі, тому що зігдно закону я мав би першим отримати  цю постанову і першим про це дізнатися. Після цього я маю подати в суд на відкриття кримінальної справи і лише після того, як суд відмовить мені у поданні - кримінальна справа може розслідуватися. В данному випадку ми бачимо повне ігнорування закону  і це інакше як політичні переслідування назвати неможливо".

  Попередній матеріал
  Прокуратура порушила кримінальну справу проти Гримчака та Парубія
  Наступний матеріал
  Нові заворушення у Киргизстані (репортаж)
  Теги: