Остання прес-конференція Віктора Черномирдіна (репортаж)

  Молодий, чорнявий і симпатичний. Саме такого нового російського посла проанонсував сьогодні чинний посланець - Віктор Черномирдін. Зубр російської політики, людина, яка створила "Газпром", йде з дипломатичної посади. Завтра завершується його восьмирічна місія в Україні. Екс-посол з державної служби не іде, надалі він працюватиме радником президента Дмитра Медведєва.
  Ольга Кошеленко, 5 канал: "Віктор Черномирдін пакує валізи. Його восьмирічна місія в Україні завершена. Завтра опівдні посол повертається додому. На прощання з Україною він вирішив сказати все".

  Віктор Черномирдін хвилюється. Він не знає, як краще попрощатися.

  За час відрядження, Черномирдін пережив двох українських президентів, а прем`єрів - і не злічити. Пригадує, найкраще працювалося із Леонідом Кучмою.

  Віктор Черномирдін: "У нас по сути дела подготовка. Он директор завода, и я директор завода. Я министр, а он так и был директором завода".

  З Віктором Ющенком, зізнається, таки не зійшлися темпераментами.

  Віктор Черномирдін: "Он романтик, он рисует. Это хорошие качества. я не рисую, не могу рисовать. А если нарисую, мало не покажется".

  І зовсім загадкові почуття у Віктора Степановича до Юлії Тимошенко. Якось Черномирдін порадив її носити брюки. Тепер свою думку змінив.

  З України посол їде не з порожніми руками. На грудях до Москви може вивезти орден За заслуги ІІІ ступеня. Утім звички носити нагороди не має. Боїться стати схожим на актора Володимира Винокура.

  Подейкують, Черномирдін просився додому ще рік тому - вік і здоров`я не ті. Замість себе колишній посол пообіцяв українцям симпатичного колишнього міністра.  

  На коня дипломат п`є шампанське із журналістами. Він поїде, але велика його частина назавжди залишиться тут. За підрахунками Черномирдіна, в Україні він схуд - на 20 кілограмів.

  Ольга Кошеленко, Дмитро Большаков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (9.23Мб)
  Попередній матеріал
  Стрітенська, Стрілецька, Гончара відтепер з односторонім рухом
  Наступний матеріал
  Cаміт глав держав Центральної Європи (репортаж)
  Теги:
  Loading...