5.ua

Опозиція – проти прийняття бюджету «на коліні» [відео]

   

  На думку депутата, регіонали спробують провести засідання в приміщенні комітетів Ради на вулиці Банковій і за скороченою процедурою. В свою чергу, лідер «Свободи» Олег Тягнибок просить не розглядати бюджет, доки в Україні – політична криза. Попри заяву спікера Володимира Рибака, що бюджет можуть розглянути завтра за пришвидшеною процедурою, опозиціонери вимагають працювати над документом у трьох читаннях. Заявляють: досі не ознайомилися з проектом, адже він іще не зареєстрований у Верховній Раді.

  Олег Тягнибок, лідер фракції «Свобода»: «Бюджет, який у четвер хоче ухвалити влада – це бюджет для передвиборчої кампанії Януковича. У цьому документі не буде передбачено ніяких інвестиційних статей, не буде закладено ніяких коштів у розвиток української економіки. Це, фактично, буде бюджет проїдання. Лише для створення іміджу кандидата в президенти – Януковича».

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Не допустимо того, щоб процедура була порушена. Ми застерігаємо голову парламенту і Партію регіонів від спроб проводити засідання Верховної Ради України у підвалі і ділити народні гроші на коліні, як вони збираються це зробити. Йти на Банкову і ділити мільярдні кошти народу України є злочином».

  Попередній матеріал
  Перед офісом Ахметова встановили «криваву ялинку» [відео]
  Наступний матеріал
  Азаров розписав райдужні перспективи країни завдяки угодам з Росією [відео] (оновлено)
  Теги:
  Loading...