5.ua

Азаров розписав райдужні перспективи країни завдяки угодам з Росією [відео] (оновлено)

  Інформації про показники бюджету на наступний рік Кабмін досі не оприлюднив. Досі не зареєстрований документ і на сайті Верховної Ради. Нагадаємо, проект кошторису-2014 Кабмін ухвалив на своєму сьогоднішньому засіданні. Про це повідомила заступник голови адміністрації президента Ірина Акімова. 

  Водночас, прем’єр наголосив, що Україна зможе затвердити цей документ лише завдяки домовленостям з Росією, які він назвав історичними. Адже тепер, за словами Азарова, вітчизняна промисловість, енергетика та житлово-комунальне господарство зможуть відновити економічне зростання. У документі, наголосив прем'єр, передбачене підвищення мінімальної зарплати майже удвічі – порівняно із 2009 роком.

  Микола Азаров, прем’єр-міністр України: «Якби приблизно місяць тому ми не прийняли важке, але необхідне рішення призупинити процес підписання угоди, відкласти його, я відверто питаю – що б очікувало Україну? Відповідь очевидна – банкрутство і соціальний колапс. Ось який новорічний подарунок чекав Україну в цьому випадку. Домовленості президентів України і Росії дозволяють планувати наступні роки, як роки розвитку і впевненості людей в стабільності життя».

  Попередній матеріал
  Опозиція – проти прийняття бюджету «на коліні» [відео]
  Наступний матеріал
  Ставицький твердить, що не здав національних інтересів за газ [відео] (оновлено)
  Теги:
  Loading...