Опозиція: "Беркут" викрав протоколи і печатку з ОВК №197

  Приймати протоколи зі 197-го виборчого округу почала Центральна виборча комісія. Цей округ входить до п`ятірки проблемних, у яких Верховна Рада рекомендує призначити перевибори. О шостій годині ранку на приміщення окружкому напав загін "Беркуту".

  Там, нагадаємо, за мандат депутата змагаються опозиціонер Леонід Даценко та самовисуванець Богдан Губський. Опозиція заявляє, що команда Губського разом зі спецпідрозділом міліції "Беркут" викрала протоколи і печатку з окружної виборчої комісії. Про це з місця подій повідомив "5 каналу" депутат БЮТ-"Батьківщина" Андрій Шевченко. Натомість, у місцевій міліції кажуть, що до них звернувся голова ОВК за допомогою при транспортуванні документів.

  Андрій Шевченко, народний депутат, БЮТ-"Батьківщина": "Увірвалися до приміщення окружної комісії, зірвали пломби, вскрили сейф, забрали звідти документи і, вірогідно, печатку округу, вискочили на вулицю, розкидали людей, які намагалися захистити документацію, вскочили в машину і поїхали на Київ. Усі ці дії цілком незаконні, окружна комісія №197 не завершила свою роботу у Каневі, підрахунок голосів не закінчений, будь-які цифри, які вони можуть привезти у Київ - незаконні".

  Дмитро Грищенко, головний спеціаліст управління по зв’язкам з громадськістю МВС у Черкаській обл.: "Вчора вечером звернувся голова ОВК до райвідділу міліції щоби забезпечили охорону громадського порядку, тому що мішають проведенню процедури обработки протоколів. Сьогодні вранці працівники «Беркуту» забезпечили живий коридор, щоб могли пройти ці ж члени ОВК".

  197-й округ входить до п`ятірки проблемних округів, у яких Верховна Рада рекомендує Центральній виборчій комісії призначити перевибори. За таку пропозицію напередодні проголосували 268 депутатів із 349-ти. Таким чином, повторне волевиявлення пропонують провести у 94-му, 132-му, 194-му, 197-му і 223-му округах. Згідно з ухваленою постановою, ЦВК має визначитися із витратами на перевибори, а уряд повинен знайти гроші на фінансування повторного голосування.
  Попередній матеріал
  На Луганщині дітей перевели до аварійної школи [відео]
  Наступний матеріал
  У Парижі запалили різдвяні вогні
  Теги: