Онищенко
Онищенко фото Цензор.НЕТ

Онищенко оформлює німецьке громадянство

  Народний депутат України Олександр Онищенко подав документи на отримання німецького громадянства

  Депутат Верховної Ради Олександр Онищенко, який переховується від правоохоронних органів України, оформлює громадянство Німеччини. Про це в інтерв'ю заявив бургомістр селища Герцлаке Ганс Бескен, в якому оселився політик-втікач, повідомляє видання DW.

  Олександр Онищенко подав необхідні для отримання німецького громадянства документи ще кілька місяців тому. Бескен сприяє Онищенку в отриманні німецького громадянства, зокрема, звернувся до вищих інстанцій із рекомендаційним листом, в якому наголосив на визначній ролі, яку український мультимільйонер відіграє для його громади.

  "Я кілька разів перепитував щодо стану справ. Як мені дали зрозуміти, процес просувається успішно. Я сумнівався, що все вдасться зробити так швидко, однак за актуальною інформацією все має вирішитися позитивно", – заявив бургомістр.

  За його словами, Онищенко, який володіє на території громади великим маєтком і стайнею для тренування спортивних коней, влітку зареєстрував у Герцлаке місце проживання. З огляду на тривалий легальний статус перебування у Німеччині і відсутність у цій країні кримінальних справ проти нього він, вочевидь, відповідає критеріям на отримання громадянства.

  Бескен пояснив, що сприяє українському мультимільйонеру у паспортному питанні, оскільки сподівається, що Онищенко принесе користь його громаді.

  Українець пообіцяв бургомістру, що в майбутньому вкладатиме гроші в організацію у Герцлаке міжнародних змагань з кінного спорту на найвищому рівні.

  Про проблеми із законом новоспеченого односельця в Україні сільський голова чув, однак "не береться давати цьому оцінку".

  Сам Онищенко відмовився від спілкування з DW. Його адвокати не відповіли на запитання редакції.

  Попередній матеріал
  У Києві невідомі двічі стріляли у таксиста
  Наступний матеріал
  Українська Прем'єр-Ліга: футболісти "Шахтаря" перемогли команду "Маріуполя"
  Loading...

  Павла Гриба не привезуть на засідання російського суду – батько

  Зарплати чиновників: яку суму задекларували Луценко, Холодницький та Ситник за жовтень

  США порадили Україні не вносити в ООН свою резолюцію по миротворцях

  Президент привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

  Порошенко і Тіллерсон обговорили кроки щодо розгортання місії ООН на Донбасі

  Волкер сказав, чи вплине врегулювання ситуації на Донбасі на політику США щодо окупації Криму