depo.ua

Онищенко є частиною пропагандистської війни Кремля проти України – Free Russia Foundation

  Про це свідчать, зокрема, і заяви самого депутата-втікача, які не підтвердилися

  Росія намагатиметься випробувати новий світовий порядок, а також створювати нові загрози для суверенітету України. Про це заявила глава Free Russia Foundation ("Фонд вільної Росії") Наталія Арно, передає "Лівий берег".

  "Це буде вирішальний рік для крихко збалансованої демократії і суверенітету України. Існує реальна небезпека, що президент Росії Володимир Путін буде перевіряти новий світовий порядок, і думаю, що настав час завершення його поглинання України", – написала вона у матеріалі "Якщо світ почне закривати очі, Путін скористається рештою України "для американського видання The Hill.

  На думку Арно, Кремль застосовуватиме щодо України тактичну гібридну агресію – поєднання демонстрації військової сили, військової дезінформації та використання "проплачених місцевих сурогатів з метою здійснення порядку денного Кремля".

  "Я сподіваюся, що наші друзі в Конгресі США, які лояльні до України, не відвернуться від глобального етапу нової ери і будуть продовжувати підтримувати свободу українського народу", – написала Арно.

  Як зазначається, останнім прикладом дезінформації з боку керівництва РФ проти України є ситуація із заявами екс-депутата Олександра Онищенка, в яких він звинувачує українську владу в хабарництві.

  "Ці твердження не підтверджено. Але підтверджено те, що Онищенко був звинувачений українським національним антикорупційним органом у розкраданні $62 млн з державного бюджету. Він був позбавлений свого місця в українському парламенті і звинувачений у державній зраді. Онищенко втік з України в Лондон, але до цього зробив одну зупинку – в Москві", – підкреслила Арно.

  Довідково: Free Russia Foundation – некомерційна організація, яка підтримує демократичні зміни в Росії. Фонд стверджує, що вже три роки спостерігає, як Росія веде війну в Україні. За інформацією організації, Росія влила мільйони в фінансування фейкових новин, пропаганду і дезінформацію, а також у військову підтримку проросійських бойовиків на Донбасі.

  Як повідомлялося, у грудні у СБУ повідомили, що Онищенко отримав російський паспорт і допомагає Кремлю у підготовці інформатаки на Україну. Раніше СБУ оприлюднила смс-листування, які свідчать про держзраду Онищенка.

  Попередній матеріал
  У ВР зареєстрували законопроект про створення Вищого антикорупційного суду
  Наступний матеріал
  Африканська чума свиней поширилася на 20 областей України – Держспоживслужба
  Loading...
  СБУ: Онищенко отримав російський паспорт і допомагає Кремлю у підготовці інформатаки на Україну

  СБУ: Онищенко отримав російський паспорт і допомагає Кремлю у підготовці інформатаки на Україну

  Екс-заступник голови СБУ: Наразі оголошення підозри у держзраді вигідне Онищенку

  Екс-заступник голови СБУ: Наразі оголошення підозри у держзраді вигідне Онищенку

  САП вимагає від Росії видати Україні Онищенка

  САП вимагає від Росії видати Україні Онищенка