tzona.org

Олланд: Якщо Путін зробить "ще бодай щось", то Україна отримає зброю та увійде до НАТО

  Опубліковані витримки з книги французьких журналістів, в якій розкриваються невідомі подробиці, як зароджувався "нормандський формат" переговорів

  Якщо Путін "що-небудь ще" зробить в Україні, то Україна отримає зброю і увійде в НАТО. Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд, передають західні ЗМІ.

  "Я думаю, інтерес Путіна полягає в тому, щоб продемонструвати прозорливість, заспокоїти гру, привласнити те, що він уже взяв (Крим) і більше там (в Україні) нічого не робити. Якщо він там ще що-небудь зробить, тоді будуть ще санкції, Україні поставлять зброю, і вона увійде в НАТО ", – наголосив президент Франції.

  Крім того, відповідаючи на питання, чи зберіг Олланд довіру до Путіна через три тижні після підписання других Мінських угод, французький президент зазначив: " Довіра – це голосно сказано".

  Саме так коментує ситуацію французький президент у книзі про Франсуа Олланда, що з'явилась у середу 12 жовтня. Її написали журналісти видання Le Monde на основі бесід з президентом. Серед іншого, у книзі є розповідь про те, як зароджувався "нормандський формат", що викликало вибух обурення Путіна в нормандському замку Бенувіль і що має намір робити Олланд, якщо в Україні трапиться нове загострення.

  Як повідомляється, Олланд продовжує сподіватися, що "нормандські переговори" призведуть до миру, але при цьому він з прагматичних міркувань не виключає ймовірність запровадження нових санкцій і поставок Україні зброї.

  Нагадаємо, 11 жовтня голова МЗС України Павло Клімкін заявив, що "Росія веде послідовну війну, щоб фрагментувати Європу".

  Дивіться також: Волонтер: Росія використовує загострення на фронті для тиску на владу та світову спільноту

  Попередній матеріал
  Експерт розповів, від чого залежить оголошення сьомої хвилі мобілізації
  Наступний матеріал
  Військовий ЗСУ: сьогодні вітати потрібно не тільки нас, а й усіх українців

  Порошенко домовився з Меркель провести тристоронню телеконференцію з Олландом

  Волонтер: Росія використовує загострення на фронті для тиску на владу та світову спільноту

  Клімкін про наміри Кремля: "Росія веде послідовну війну, щоб фрагментувати Європу"

  Штайнмаєр звинуватив РФ у підживленні конфлікту на сході України