Станиця Луганська
Станиця Луганська 5 канал

Розведення сил у Станиці Луганській: Оліфер назвала заплановану дату

Якщо бойовики дотримаються режиму тиші, то розведення відбудеться вже 10 грудня

Розведення сил та засобів у районі Станиці Луганської заплановано на 10 грудня. Про це повідомила прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер на сторінці у Facebook.

"Останнiй обстрiл в районi Станицi Луганської зафiксовано 2 грудня. За умови дотримання режиму тишi з боку ОРДЛО впродовж семи днiв, 10 грудня заплановано провести розведення сил та засобiв на цiй ділянці", – зазначила вона.

Водночас, ситуація в цьому районі лишається нестабільною. Так, СММ ОБСЄ продовжують констатувати збiльшення кiлькостi обстрiлiв, нагадала прес-секретар Кучми.

"2 грудня на околиці н.п. Верхньоторецьке, поблизу колишнього спостережного поста НЗФ, було виявлено міну МОН-50 та гранату Ф-1, встановлену на розтяжку. В Україні такі міні ніколи не виготовляли. Ця мiна була ввезена з територiї РФ, де була виготовлена 2002 року, про що свiдчить вiдповiдне маркування", – наголосила Оліфер.

За її словами, вдалося також досягти домовленості щодо ремонту пішохідного мосту в Станиці Луганській. Такі роботи заплановано на 9–10 грудня із залученням СММ ОБСЄ.

"Роботу КПВВ на цей період буде тимчасово призупинено. Це оновлення мосту є вкрай необхідним: щодоби його перетинають до 10 тисяч людей", – зазначила Оліфер. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузьке багно та нерозірвані снаряди: будні бійців АТО у Авдіївській промзоні – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Вибір року": українці визначили улюблені бренди
Наступний матеріал
Києва нарешті дісталася головна ялинка країни, але її не пускають у місто
Loading...