5 канал

"Вибір року": українці визначили улюблені бренди

2 грудня у Києві відбулася церемонія нагородження переможців міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року 2017"

Близько 40 торгових марок отримали престижну нагороду "Вибір року" та звання кращих у різноманітних категоріях: продукти харчування, техніка для дому та офісу, медицина та гігієна, парфумерія та косметика, житлові комплекси, сервіс та послуги тощо.

"Ми проводимо конкурс вже 17 рік. Впродовж цього часу ми формували довіру торгових марок до наших систем оцінювання. Звання "Вибір року" – це не просто визнання кращих, це підтвердження того, що бренд обрав вдалу стратегію, є лідером якості та завоював серця покупців. Перемога у конкурсі – це результат наполегливої командної роботи. Отримати медаль означає відзначити усіх, хто долучився до створення та розвитку товару чи послуги. Часто покупцям важко обрати товар через  різноманіття пропозицій на ринку. Тому перемога у номінації дає можливість бренду полегшити вибір споживача на свою користь. Адже за даними досліджень 24% споживачів без вагань оберуть товар, позначений медаллю "Вибір року", – наголосив  національний менеджер конкурсу Анна Руденко.

Організатори конкурсу визначають кращий бренд на основі всеукраїнського комплексного маркетингового дослідження споживчих уподобань (40%), думки експертної ради (30%), опитування представників рекламних агенцій (15%), оцінки високого журі (10%) та опитування оргкомітету (5%). Такий підхід дозволяє зробити систему оцінювання якісною, глибинною та прозорою.

Методика конкурсу розроблена компанією FestivalsInternational (USA).

Маркетингове дослідження проводить міжнародна компанія Kantar TNS, серед клієнтів якої компанії з рейтингу Fortune 500.

"Рівень довіри українців до конкурсу "Вибір року" складає 35%, у найближчогоконкурента – 11%, а 40% споживачів звертають увагу саме на товар чи послугу зі знаком "Вибір року". Загалом рівень обізнаності українців про цю нагороду сягає 70%",мовиться у дослідженні Kantar TNS (2–18 серпня 2017 року, репрезентативна вибірка, face-to-faceінтерв'ю).

5 канал

Інформаційний партнер конкурсу – "5 канал".

Список переможців у номінаціях:

Кращий Житловий комплекс року комфорт-класу Київської областi – ЖК "Лісовий квартал"

Краща прибиральна техніка року –  Kärcher

Краща садова техніка року – Kärcher

Кращий сервіс побутової техніки року – Samsung

Кращі автобусні тури року – Аккорд-тур

Краща дитяча косметика року – Johnson'sBaby

Кращий провайдер цифрових розваг року – Воля

Кращий сир року – КОМО

Краща мінеральна природна столова вода року– Моршинська

Краща мультиварка року – Moulinex

Краща м'ясорубка року – Moulinex          

Кращі паперові вироби року – Selpak

Краща електрична тепла підлога року – Nexans

Кращий назальний спрей року на основі морської води – Хьюмер

Кращий тонометр року – Microlife

Кращий вітчизняний виробник року одягу для жінок – Vovk

Краща мережа магазинів року натуральної косметики – L'occitane

Кращий крем для рук року – Бархатные ручки

Кращий багатофункціональний комплекс року – Gulliver

Кращий бізнес-центр року класу А – Gulliver

Краща бізнес-школа року – KMBS

Краща клініка хірургії року – Valikhnovski SURGERY INSTITUTE           

Краща програма року для корекції та зниження маси тіла – Гербалайф

Кращі дієтичні добавки року – Гербалайф

Кращий препарат року від головного болю – Цитрамон-Дарниця

Краща вітчизняна фармацевтична компанія року – Дарниця

Кращі рослинні льодяники року при кашлі – Доктор Мом

Кращий препарат року для лікування інфекційно-запальних захворювань ротової порожнини – Метрогіл Дента

Кращий український інтернет-сервіс погоди року  – Gismeteo

Кращий виробник шкільних і офісних дошок року – UKRBOARDS

Кращий туроператор року – Сoral Travel

Кращий пробіотик року – Лінекс

Краща мережа ресторанів італійської кухні року -  Мафія

Краща мережа караоке-ресторанів року – Мафія

Кращий чорний чай року – Lipton

Краща лінія засобів року по догляду за тілом – Dove

Кращий гігієнічний засіб року (мило) – Dove

5 канал

UKRBOARDS: "Для нас нагорода "Вибір року" є підтвердженням правильності рішення, прийнятого нами 10 років тому – створити український продукт на рівні світових виробників у даному сегменті ринку. Це визнання, безперечно, переконує та надихає і надалі виробляти якісну українську продукцію і пропонувати її не лише у нашій країні, а й за кордоном".

Директор Coral Travel Тетяна Прокопенко: "Бути кращим – приємно, почесно, але у той же час дуже відповідально. Ми не будемо зупинятися на досягнутому результаті та продовжимо вдосконалюватися. Планомірна і послідовна робота, аналіз і узагальнення її результатів дозволяють туроператору Coral Travel чуйно реагувати на зміни ринку, бути своєчасними, завойовуючи визнання і довіру клієнтів"

VOVK: "Нагорода "Вибір року" – це підтвердження любові та довіри багатьох тисяч наших чарівних Клієнток, для яких команда професіоналів VOVK щодня створює неповторні образи. Це почесна ознака якості товарів та послуг, які ми представляємо на українському ринку, та за допомогою якої ми формуємо і розвиваємо наш молодий успішний бізнес"

Microlife: "Вибiр року для нас – це найвища оцінка якості та надійності нашої продукції, адже в нашому випадку мова йде про здоров'я людей"

ЖК "Лісовий квартал": "Ми раді знову отримати визнання експертного співтовариства та більшості українців, які беруть участь в оцінці номінантів. ЖК "Лісовий квартал" продовжує розвиватися: з'являються нові будинки, удосконалюється інфраструктура, відкриваються соціальні об'єкти. І другий рік поспіль споживачі та експерти називають нас кращими, отже, ми рухаємося у правильному напрямку"

Valikhnovski: "Премія "Вибір року" – визнання досягнень та успіхів команди нашої клініки. Це підтвердження того, що наші стандарти та сервіс визнають українці. Ми вдячні за довіру та високу оцінку. Обіцяємо так тримати і в наступному році".

Selpak: "Для нас "Вибір року" – це визнання українським споживачем, висока лояльність до бренду, упізнаваність та приріст у всіх каналах збуту, розширення лінійки продуктів".

Herbalife: "Для нас ця нагорода вже четверта за рахунком у кожній номінації. Це неймовірно почесно, але в той же час і відповідально, тому що, зробивши вибір на користь Herbalife хоча б раз, споживач очікує від бренду надалі більшого. Ми намагаємося максимально відповідати цим очікуванням, постійно працюючи над підвищенням контролю якості і розширенням продуктової лінійки".

5 канал

Світлана Діденко, генеральний директор "Фармацевтичної фірми "Дарниця": "Філософія "Дарниці" – це якість і тут немає місця жодним компромісам. Своє завдання ми вбачаємо у збереженні і примноженні головного капіталу - довіри споживачів, які підтвердили: "Фармацевтична фірма "Дарниця" – краща вітчизняна фармацевтична компанія, а лікарський засіб "Цитрамон-Дарниця" – кращий препарат від головного болю".

Аккорд-тур: "Нагорода "Вибір року" – це чудова підказка для величезного кола споживачів, що стоять сьогодні перед вибором. Адже пропозицій на ринку безліч, і це добре. Але потрібно знайти серед того всього якість. Це дуже і дуже вагомий доказ титанічної, важкої та шаленої праці, щоденного розвитку та професійності компаній-лідерів. "Вибір року" – це переконлива візитна картка компанії. Ми безмежно вдячні своїм клієнтам за довіру, і щасливі, що знову обирають нас".

Mafia: "Для нас честь отримувати нагороду "Вибір року", це голосне підтвердження любові мільйонів українців, для яких ми вдосконалюємось і стараємося кожного дня. Вибір року – це високий стандарт якості, що засвідчує першість Mafia на ресторанному ринку України. Про це говорять цифри, адже за 2017 рік було використано 60 тон італійського борошна  Le 5 stagioni для 60 000 метрових піц нашим гостям, а караоке Mafia за рік відвідало 340 000 українців".

Хьюмер: "Нагорода "Вибір року" є в першу чергу визнанням Хьюмер споживачами та експертами. Хьюмер був першим в Україні спреєм на основі морської води в балоні. Сьогодні саме Хьюмер є вибором мільйонів українців, а визнання "Вибір року" дає впевненість споживачу, що він обрав найкращій бренд".

Gismeteo: "Вибір року" – найвища нагорода для нас. Приємно усвідомлювати, що старання команди Gismeteo отримують відгук. У свою чергу, ми будемо продовжувати розвиватися і удосконалюватися, щоб кожен українець міг отримати достовірну, своєчасну і повну інформацію про погодні умови у країні та світі, від яких іноді залежить здоров'я та безпека людей".

Попередній матеріал
Луценко назвав причетних до втечі Саакашвілі нардепів
Наступний матеріал
Розведення сил у Станиці Луганській: Оліфер назвала заплановану дату
Теги:
Loading...