Російськи танки, Т-62М
Російськи танки, Т-62М http://investxp.ru

Окрема робоча група щодо кордону та повторна верифікація відведення озброєння – результати засідання ТКГ

  Читайте по-русски
  Учасники ТКГ обговорили розведення сил і засобів на трьох додаткових ділянках

  Україна хоче створити окрему робочу групу, яка б опікувалася питаннями українсько-російського кордону. Таку пропозицію озвучили у Мінську під час зустрічі Тристоронньої контактної групи.

  У цьому році це – перші переговори. Про їхні результати відзвітувала речниця представника України Дарка Оліфер на Facebook.

  "Звернено увагу на невиконання пункту 4 Протоколу за підсумками консультацій ТКГ від 1 вересня 2014 року, відповідно до якого необхідно забезпечити дієвий моніторинг на українсько-російському кордоні та верифікацію з боку ОБСЄ зі створенням зони безпеки в прикордонних районах України та РФ. Саме тому українська сторона запропонувала створити додаткову робочу підгрупу з питань кордону", – написала Оліфер.

  Наголосила, що безпекове питання на перемовинах було одним із ключових. Офіційний Київ наполягає, що без дотримання цієї умови – неможливо провести вибори на ОРДЛО.

  З її слів, учасники ТКГ обговорили розведення сил і засобів на трьох додаткових ділянках на Донбасі. Водночас, де саме планують це зробити – не уточнила. Також українська сторона виступила за повторну верифікацію відведення важкого озброєння від лінії зіткнення на Донбасі.

  Крім того, українська сторона наполягає на проведенні повторної верифікації відведення важкого озброєння та місць його зберігання. Перевірку мають провести спостерігачі ОБСЄ.

  Як повідомляв 5.UA, президент України Володимир Зеленський заявив, що переселенці з Донбасу мають брати участь у перемовах Тристоронньої контактної групи.

  Попередній матеріал
  В Австралії випали довгоочікувані дощі
  Наступний матеріал
  Збиття літака МАУ в Ірані: Україна готова допомогти Великій Британії повернути тіла загиблих громадян – Пристайко
  Loading...