Охендовський очолив ЦВК

  Михайла Охендовського обрали головою Центральної виборчої комісії. Під час таємного голосування його кандидатуру підтримали 11 із 14 членів ЦВК.

  Два бюлетені визнані недійсними, оскільки на них не було жодної помітки. Ще в одному була поставлена відмітка у графі не підтримую жодного кандидата. Член ЦВК Ігор Жиденко не голосував оскільки знаходиться у відпустці. В партії "Удар"  пов’язують обрання Охендовського із бажанням влади забезпечити перемогу Віктора Януковича на президентських виборах у 2015 році. Водночас голова Комітету виборців України Олександр Черненко, запевняє, що результат був передбачуваний.

  Олександр Черненко, голова правління Комітету виборців України: "Члени ЦВК, які лояльні до Партії регіонів мають в ЦВК більшість, тому кого вони вибрали, але все-одно вибирали між себе. Те, що це став Охендовський, це дуже досвідчений член ЦВК, але можемо говорити про певну політичну заангажованість. Сказати про те, що щось зміниться я б теж не поспішав. Сьогодні за Охендовського проголосувало 11 з 15 членів ЦВК. Це означає, що саме стільки Партія Регіонів має в ЦВК. І незалежно був би головою він, або хтось інший".

  Попередній матеріал
  МЗС перевіряє інформацію про ДТП з українцями в Угорщині
  Наступний матеріал
  Мамаєва Слобода. Скарби на Івана Купала [відео]
  Теги:
  Loading...