Офіс генерального прокурора
Офіс генерального прокурора 5.UA / Євгенія Китаїва

ОГПУ відклав розгляд дисциплінарного провадження щодо Холодницького

Читайте по-русски
Розгляд призначили на 1 липня 2020 року

Офіс генерального прокурора України переніс розгляд дисциплінарного провадження щодо керівника САП Назара Холодницького. Про це повідомив сам Холодницький після засідання, передає кореспондентка "5 каналу" Ганна Рибалка.

Розгляд призначили на 1 липня 2020 року.

Перед цим Холодницький заявив, що скарга про дисциплінарне порушення щодо нього, яку отримав з Офісу генерального прокурора за заявою керівника генеральної інспекції Сергія Лисаченка, засекречена, тому він навіть не знає, у чому його звинувачують.

"Комісією було прийнято рішення звернутися до комісії офісу ГПУ, яка встановлює секретність в органах прокуратури з метою роз'яснити - чому накладено цей гриф і чому його не можна знімати. Було заявлено клопотання про моє відсторонення. А з чим ви пов'язуєте такі дії з боку Офісу ГПУ? Я не можу коментувати дії Офісу, але якщо антикорупційні органи непідкупні, здатні відмовитися від мільйонних хабарів. Це є один з показників ефективності нашої роботи", - зауважив Холодницький.

Докладно про це дивіться у сюжеті кореспондентки "5-го каналу" Ганни Рибалки:

Нагадаємо, 26 травня у відеозверненні Ірина Венедіктова звинуватила керівництво й прокурорів САП у неналежному виконанні службових обов'язків. Зокрема, згадала провальну справу щодо чинного нардепа від "ОПЗЖ" Рената Кузьміна про самовільне захоплення земельної ділянки в Пущі Водиці у 2009 році. Також дорікнула, що іще з жовтня 2019-го розслідують справу народного депутата Валерія Іщенка, якого підозрюють у заволодінні 93 мільйонами гривень "Укрзалізниці". Генпрокурорка назвала ці приклади ганебними випадками бездіяльності САП. І додала, що це потребує негайного реагування.

Після чого прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відповіли на звинувачення. У відкритому листі вони написали, що генпрокурор та його заступники не мають права давати їм вказівки та здійснювати дії, на які уповноважені прокурори САП.

Попередній матеріал
Навіть не знає, у чому його звинувачують: Холодницький каже, що в ОГПУ засекретили скаргу проти нього
Наступний матеріал
Напади на активістів: Ранкове пленарне засідання Верховної Ради – трансляція
Loading...