Христя Фріланд

Очільниця МЗС Канади Фріланд скасувала візит до України – як відреагував Клімкін

  Після України вона мала продовжити своє європейське турне у Парижі, її візит до Франції теж був скасований

  Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд скасувала свій візит до України, що мав відбутися у вівторок, 28 серпня. Цю інформацію підтвердили у МЗС Канади, пише "Укрінформ".

  У дипломатичному відомстві наголосили, що скасування візиту пов’язане із терміновими перемовинами стосовно вільної торгівлі між США, Канадою та Мексикою, які відбудуться у Вашингтоні.

  Христя Фріланд, яка перебувала у Німеччині, вже вилетіла до США. Оскільки після України вона мала продовжити своє європейське турне у Парижі, її візит до Франції теж був скасований.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував скасування візиту голови МЗС Канади Христі Фріланд до Києва на своїй сторінці у Twitter.

  "Реально шкода, що Христя Фріланд перенесла свій візит через необхідність термінових переговорів. Успіху тобі і до зустрічі найближчим часом!" – звернувся до канадської візаві Клімкін.

  Під час свого одноденного перебування у Києві, Христя Фріланд мала зустрітися із президентом України Петром Порошенком, Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, а також виступити перед учасниками наради послів.

  Попередній матеріал
  У Кабміні оприлюднили суму, якої не вистачає для субсидій
  Наступний матеріал
  Християни східного обряду святкують Успіння Пресвятої Богородиці: прикмети цього дня