Юрій Вілкул
Юрій Вілкул 1kr.ua

Очільником Кривого Рогу за попередніми данними стає Юрій Вілкул

Явку на цих виборах називають аномально високою - майже 56% мешканців Кривого Рогу

У Вілкула більше 73% голосів виборців. За даними паралельного, підрахунку протоколів з мокрими печатками у позачергових виборах мера Кривого Рогу взяли участь 286600 виборців. Про це повідомляє місцеве видання 0564.ua.

У його найближчого конкурента - кандидата від партії "Самопоміч" Семена Семенченка - менше 11% підтримки.

Явку на цих виборах називають аномально високою - майже 56% мешканців Кривого Рогу прийшли на виборчі дільниці. Однак таку активність спостерігачі пов'язують, зокрема, з організованим підвозом людей на дільниці.

Серед інших порушень - підкуп. Виборцям роздавали по 500 грн за Вілкула, причому гроші ці виділялися з міського бюджету, кажуть у громадянській мережі "Опора". Поверненням до часів Януковича назвав вибори у Кривому Розі голова Комітету виборців України Олексій Кошель. Натомість правоохоронці зафіксували лише 39 порушень виборчого законодавства. 

Голова КВУ Олексій Кошель заявив: "100 тис. виборців отримали доплати від влади, яка чітко пов'язана з ім'ям пана Вілкула. Виборців централізовано привозили на виборчі дільниці - вдалося довезти як мінімум 70-80 тис. громадян. Ці вибори не відповідають ані стандартам демократії, ані найменшому уявленню про законність. Ми фактично повернулися у режим Віктора Януковича".

Як повідомляв 5.ua, вчора, 27 березня, в Кривому Розі відбуваються позачергові вибори міського голови. Нагадаємо, Порошенко підписав закон про призначення позачергових виборів міського голови у Кривому Розі.

Попередній матеріал
Вибух у Пакистані: кількість жертв зросла
Наступний матеріал
Сьогодні під стінами Адміністрації Президента вимагатимуть відставки генпрокурора
Теги:
Loading...

Вибори в Кривому Розі: за даними екзит-полу лідирує Вілкул

Явка на виборах у Кривому розі склала 55,4% – "Опора"

Вибори в Кривому Розі: "Опора" повідомила про явку станом на 16:00

Кожен п'ятий виборець Кривого Рогу отримав "матеріальну допомогу" - КВУ

Напередодні позачергових виборів у Кривому Розі невідомі перерізали канали Інтернет-зв'язку

Спостерігачі фіксують масову незаконну агітацію на виборах у Кривому Розі