спостерігачі ОБСЄ
спостерігачі ОБСЄ 112.ua

ОБСЄ передала 60 планшетів Нацраді реформ

  Нацрада реформ подякувала ОБСЄ за підтримку

  Вклад ОБСЄ у прогрес реформ в Україні є результатом втілення досвіду та можливостей Організації задля підтримки комплексного та всебічного діалогу стосовно порядку денного реформ. Про наміри продовжувати плідну співпрацю говорили Координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба та Заступник глави адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків, передає прес-служба глави держави.

  Так, сторони обговорили результати дворічної співпраці та взаємодії в межах низки проектів підтримки діалогу, які мають сприяти діяльності в цілому Національної ради реформ, а також проектного офісу, який функціонує при ній.

  Також Дмитро Шимків відзначив важливість вкладу ОБСЄ у серію удосконалень, які було внесено у роботу засідань Нацради. Серед них: розробка та передача програмного забезпечення підтримки проектів; передача 60 планшетів для використання членами Нацради реформ під час засідань. Так, наприклад, четверте засідання Нацради реформ стало першим, яке пройшло без використання паперу та друкованих матеріалів. Його учасники отримали доступ до матеріалів на планшетах. Проект "Без паперу" дозволив не лише підвищити ефективність засідань, але й заощадити кошти на друк матеріалів, зберегти довкілля.

  Координатор проектів ОБСЄ в Україні зазначив необхідність подальшої підтримки комунікаційних ініціатив, спрямованих на підвищення обізнаності та залученості українців до процесу реформування країни. Результати трекінгів сприйняття реформ населенням свідчать про певні позитивні зрушення громадської думки щодо низки реформ: публічних закупівель, освітньої, судової реформи тощо.

  "На сьогодні відсоток виконання рішень Національної ради реформ складає 74. Сподіваюсь, що завдяки автоматизації та заходам з оптимізації підготовки матеріалів ми зможемо підвищити ступінь виконання до 90%" - підсумував  Шимків.

  Попередній матеріал
  "Океан Ельзи" дасть безкоштовний концерт у Краматорську
  Наступний матеріал
  Ніякої самодіяльності: Ватажки бойовиків не можуть здійснювати без дозволу РФ будь-яких кадрових призначень

  Ситуація на Донбасі загострюється, бойовики 35 разів обстріляли позиції ЗСУ

  Розведення сил на Донбасі: інспектори ОБСЄ прибули на перевірку до Станиці Луганської

  Лисенко: Обстановка на фронті загострилася, троє бійців зазнали поранень

  Айвазовська: Росія і представники ОРДЛО намагаються дискредитувати ОБСЄ в окупованих районах Донбасу