Прапор України
Прапор України kpi.ua

Облради звернулися до керівництва країни

Вінницька, Львівська та Закарпатські області звернулися до Президента, прем'єр-міністра та голови Верховної Ради

Закарпатська облрада звернулася до керівництва країни щодо припинення торгівельно-економічних відносин з Росією. За відповідне звернення позачергова сесія Закарпатської обласної ради одноголосно проголосувала сьогодні, 16 березня.

"З метою подолання назріваючого конфлікту в українському суспільстві, недопущення політичних спекуляцій та усунення причин протистояння між учасниками блокади торгівлі з ОРДЛО та владою, звертаємось до Президента України, Кабінету міністрів України та Верховної Ради України з пропозицією організувати відкритий діалог із вироблення шляхів подолання ситуації, що склалась. При цьому, в основу такого діалогу повинні бути поставлені національні інтереси України, а до вироблення спільних кроків розв'язання кризової ситуації повинні бути залучені народні депутати та урядовці, незалежні експерти, представники від організаторів блокади", – йдеться в повідомленні.

Вінницька облрада 16 березня 53 голосами підтримала рішення РНБО щодо припинення переміщення товарів через лінію зіткнення.

"Щодо тексту самого звернення, до Порошенка, Гройсмана, Парубія, через неприйняття якого вчора активісти перекривали рух транспорту по Соборній, він змінився. Вчора ввечері депутати напрацювали компромісний варіант. У тексті немає вимоги щодо звільнення керівників силових структур. Але депутати своїм зверненням закликають всі органи влади від усіх політичних сил та громадськості взяти участь у виконанні рішення РНБО", – зазначили в повідомленні.

16 березня Львівська обласна рада ухвалила звернення до Президента України, прем'єр-міністра України, Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася навколо блокування тимчасово окупованих територій. За нього проголосувало 66 обласних обранців.

"Львівська обласна рада вважає неприпустимим застосування сили щодо учасників блокади торгівлі з окупантами. Рішення піти зі зброєю проти українців вважаємо недалекоглядним і цинічним… Ми закликаємо громадськість контролювати реалізацію вказаного документу. При цьому вважаємо, що жодним чином не можна ставити питання відновлення торгівлі в залежність від того, чи буде повернуто підприємства олігархічним та клановим групам", – зазначили у зверненні депутати облради.

Попередній матеріал
Нацбанк спростив правила купівлі іноземної валюти
Наступний матеріал
Вибух на заводі у Запоріжжі: загинули щонайменше 4 людини
Loading...

Президент: Блокада знищила Україну на окупованому Донбасі

Чи відповість депутат Парасюк за побиття поліцейських – "Час. Підсумки дня"

Необізнаність, чи плутанина у фактах: Чому помічниця Парасюка не побачила блокпост

Турчинов підтвердив: усі вантажні перевезення до лінії розмежування на Донбасі припинені

Конфлікт силовиків та блокадників: за фактом нападу на поліцейських відкрито кримінальне провадження

Порошенко: Той, хто цілить в спину нашим правоохоронцям, має отримувати належну правову оцінку