Обама 5 канал

Обама закликав збільшити підтримку України та зберегти санкції проти Росії

Президент США також закликав підтвердити прихильність п'ятій статті Північноатлантичного договору – захищати кожного союзника по НАТО

Президент США Барак Обама закликав поглибити співробітництво у сфері безпеки між НАТО і Європейським Союзом. Про це він написав у колонці для Financial Times.

"Ми повинні поглибити співробітництво у сфері безпеки між НАТО і ЄС і збільшити підтримку України, позаяк вона захищає свій суверенітет і територіальну цілісність", – підкреслив Обама.

Він також закликав зберегти санкції проти Росії, поки вона не виконає свої зобов'язання в рамках Мінських угод з урегулювання ситуації в Донбасі.

Крім того, напередодні саміту у Варшаві Обама також закликав підтвердити прихильність п'ятій статті Північноатлантичного договору – захищати кожного союзника по НАТО.

"Ми повинні посилити захист наших союзників у Центральній і Східній Європі, зміцнити стримування і підвищити нашу стійкість проти нових загроз, включаючи кібератаки", – підкреслив Обама.

Нагадаємо, 8 липня, у Варшаві розпочнеться саміт країн-членів НАТО, на якому обговорять, зокрема, українське питання. Саміт триватиме 8 та 9 липня.

Попередній матеріал
Усик: Крим – це Крим
Наступний матеріал
Дуда та Столтенберг заявили про підтримку України, Грузії та Молдови

Обама зробив заяву щодо британського референдуму

Обама на рік подовжив санкції проти білоруських урядовців

Вибори в США: Обама привітав Клінтон з перемогою від Демократичної партії за результатами праймеріз

Обама: США не можуть віддати світове лідерство