фото РБК-Україна

Новий посол України в Туреччині озвучив пріоритетні завдання

  Одним з найважливіших пріоритетів є торговельно-економічне співробітництво та інвестиції

  Новопризначений посол України в Туреччині Андрій Сибіга приділятиме значну увагу зростанню взаємного товарообігу між країнами та залученню турецьких інвестицій в економіку України. Про це мовиться на сайті Посольства України в Турецькій Республіці.

  "У відносинах між нашими країнами першочерговим завданням є подальше поглиблення українсько-турецького співробітництва у всіх сферах взаємного інтересу та реалізація домовленостей, закріплених лідерами наших держав у рамках стратегічного партнерства, яке має бути наповнене практичними результатами. Одним з найважливіших пріоритетів є торговельно-економічне співробітництво та інвестиції, зростання взаємного товарообігу, і ми приділятимемо значну увагу для його розвитку та сприятимемо залученню турецьких інвестицій в економіку України, а також надаватимемо сприяння українському бізнесу у Турецькій Республіці", - сказав Сибіга.

  Крім того, він наголосив, що позиція такого впливового світового гравця та надзвичайно важливого партнера України як Туреччина, зокрема у підтримці територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, є надзвичайно цінною для нас.

  "Україна і Туреччина, відчувши загрозу для державності і суверенітету, поділяють впевненість у критичній необхідності зміцнення демократичних засад функціонування сучасної держави", - наголосив посол.

  Попередній матеріал
  Дивовижна невигадана історія: як кіт став вождем ягнят – відео
  Наступний матеріал
  Політичний аналітик: Самовпевненість Путіна приведе його до Гааги

  Аваков не виключає самопідпалу будівлі телеканалу "Інтер"

  У "ЛНР" "загубились" семеро так званих правоохоронців - Тимчук

  50 років з дня створення військових частин: Президент нагородив Нацгвардійців

  Єврокомісар заявила про додаткові торговельні преференції для України