Посольство США
Посольство США Радіо Свобода

Незрозумілі затримки: США та ЄС розчаровані зривом обрання голови антикорупційної прокуратури

Читайте по-русски
У посольстві вказали, що ця затримка підриває роботу антикорупційниx органів

У посольстві Сполучених Штатів відреагували на зрив засідання конкурсної комісії. На офіційній фейсбук-сторінці відомства  оприлюднили спільну заяву США та ЄС, в якій партнери України заявили про розчарування невиправданими затримками в обранні керівника САП і закликали членів конкурсної комісії якнайшвидше розпочати свою роботу у штатному режимі. Про це повідомляє "5 канал".

"ЄС та США дуже розчаровані незрозумілими та невиправданими затримками в обранні керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вирішального органу у боротьбі з корупцією на високому рівні. Ми закликаємо відбіркову комісію відновити роботу без подальших затримок. Зупинка процесу відбору підриває роботу антикорупційних органів, створених Україною та її міжнародними партнерами", – йдеться в заяві посольства.

Як повідомляв 5.UA, через відсутність кворуму не відбулося засідання комісії, яка має обрати керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Нагадаємо, одразу четверо членів комісії, яка займається обранням керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), заявили, що на результати відбору намагаються чинити тиск, тож вони готові відмовитися від участі у процесі.

Як раніше повідомлялося, директор НАБУ Артем Ситник заявляв, що починаючи з вересня 2020 року фактичним керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури є генеральний прокурор Ірина Венедіктова, оскільки у в.о. керівника САП немає повноважень формувати групи прокурорів у провадженнях Національного антикорупційного бюро України. 

Попередній матеріал
Через відсутність кворуму: засідання комісії з обрання нового керівника САП не відбулося
Наступний матеріал
Зе Офшор 95, Нобель людськими словами, 5G без шапочок із фольги – Євген Магда у "Час за Гринвічем"
Loading...

Справа заволодіння Януковичем "Межигір'я": ВАКС дозволив заочно розпочати розслідування

На хабарі в $90 тис. затримали в.о. голови Комісії із азартних ігор

Суд розглядає апеляцію на домашній арешт Чауса (оновлено)

ВАКС конфіскував у Киви понад 1,2 млн доходу від жомової ями: причини

НАБУ і САП завершили розслідування справи щодо Чауса

Справа про хабар у Харківській облраді: ще одного фігуранта взяли під варту