Укроборонпром

Один "Оплот" або 10 модернізованих Т-80: Порошенко поставив задачу на 100% забезпечити ЗСУ танками

  Україні доводиться вибирати між одним "Оплотом" та десятком глибоко модернізованих і капітально відремонтованих Т-64 або Т-80

  Президент України Петро Порошенко ставить першочерговим завданням 100% комплектацію танкових підрозділів модернізованою та капітально відремонтованою технікою. Про це повідомила прес-служба Президента

  У ході засідання Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) в п'ятницю, 27 січня, глава держави зазначив, що велику дискусію при формуванні державного оборонного замовлення викликало питання відносно того, що саме треба закуповувати.

  "У нас стає вибір: або один "Оплот", або десять глибоко модернізованих і капітально відремонтованих Т-64 або Т-80. Причому "Оплот" будується щонайшвидше за 18 місяців, а цикл глибокої модернізації Т-80 складає 2,5 місяці. Таким чином, у нас постає питання: або танкова рота в повному складі, або один танк", – сказав Порошенко.

  Він наголосив: "І поки у нас є ресурс, терміново треба провести глибоку модернізацію зазначених танків, нам необхідно в першу чергу забезпечити танкові підрозділи в повному обсязі 100% комплектацією глибоко модернізованими, капітально відремонтованими машинами за надзвичайно короткий термін".

  Президент також повідомив, що на виконання його доручення формування державного оборонного замовлення здійснюватиметься як мінімум на три роки. "Щоб мати можливість втілювати в життя найновітніші розробки українського оборонно-промислового комплексу та українських конструкторів, які мають добре реноме, авторитет і у військах, і на міжнародному ринку", – наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, гендиректор "Укроборонпрому" розповів, коли Україна зможе купувати сучасні вітчизняні танки.

  Попередній матеріал
  Синоптики спрогнозували, коли в Україну прийде потепління
  Наступний матеріал
  У Києві презентували книгу "Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну"
  Loading...
  "За нього люди йшли": На Кіровоградщині провели в останню путь бійця танкової бригади

  "За нього люди йшли": На Кіровоградщині провели в останню путь бійця танкової бригади

  Україна домовилась про передачу нової партії танків "Оплот" Таїланду

  Україна домовилась про передачу нової партії танків "Оплот" Таїланду

  Військовий експерт: Танк "Тірекс" зможе впевнено позмагатись з російськими танками

  Військовий експерт: Танк "Тірекс" зможе впевнено позмагатись з російськими танками