Завод ім.Малишева

Україна домовилась про передачу нової партії танків "Оплот" Таїланду

  Заплановані терміни постачання – осінь 2017 року

  З наступного тижня завод імені Малишева почне передачу нової партії сучасних танків "Оплот" в рамках контракту із Королівством Таїланд. Про це повідомляє прес-служба ДК "Укрспецекспорт".

  "Робота тайської делегації з прийому нової партії БМ "Оплот" розпочнеться з понеділка. Також замовники оглянуть решту танків, виробництво яких перебуває на різних стадіях готовності", – повідомили в компанії.

  Як стало відомо, за умовами контракту Україна має поставити Таїланду 49 танків "Оплот". "За
обопільною згодою двох сторін, терміни постачання було посунуто на осінь 2017 року. Таке консенсусне рішення було ухвалено через військові дії на Сході України", - додали в "Укрспецекспорті".

  Додамо також, що бойова машина "Оплот" – це інноваційна конкурентоспроможна техніка, якою вже зацікавились потенційні покупці з різних куточків світу. У зв'язку з цим недобросовісні конкуренти перешкоджають виходу техніки на міжнародний ринок.

  "Ринок зброї – це не тепла ванна демократичних цінностей. Ніхто не хоче бачити там Україну з сильними продуктами, які сприятимуть розвитку нашої економіки. Сьогодні багато потенційних покупців "Оплоту" уважно стежать за реалізацією тайського контракту, щоб потім замовити танки у нас, наповнити бюджет України. Звісно, що і конкуренти, і просто вороги країни працюють ліктями, щоб ослабити наш потенціал, витиснути нас з перспективних ринків. Нашою відповіддю на це буде вчасне та добросовісне виконання всіх контрактних зобов’язань", – підкреслили в компанії.

  Як відомо, ДК "Укрспецекспорт" входить до складу державного концерну "Укроборонпром".

  Нагадаємо, наприкінці листопада "Укроборонпром" представив на виставці IDEAS-2016 макети "Оплоту", БТР та протитанкові ракети.

  Дивіться також: Новітнє озброєння та передові розробки – фоторепортаж з виставки "Зброя та безпека-2016"

  Попередній матеріал
  Трамп припустив зняття санкцій проти РФ за умови скорочення ядерних арсеналів
  Наступний матеріал
  Байден прибув до України
  Теги:
  Loading...

  Гендиректор "Укроборонпрому": Коли Україна зможе купувати сучасні вітчизняні танки

  "Укроборонпром" представив на виставці IDEAS-2016 макети "Оплоту", БТР-ів та протитанкові ракети

  "Залізний кулак": У мережі з’явилося вражаюче відео до Дня танкістів

  До Дня танкістів "Укроборонпром" продемонстрував зразок нового бойового модуля "Вій"