Петро і Марина Порошенки
Петро і Марина Порошенки Facebook / Петро Порошенко

"Не існує сили, яка б зіштовхнула нас зі шляху праведного": родина Порошенків привітала з Великоднем

Читайте по-русски
Родина Порошенків упевнена, що не гріх комусь надто довіритися, бо зневіра – то справжній гріх

Петро і Марина Порошенки привітали українців з Великоднем. Відповідне звернення п'ятий президент, лідер "ЄС" опублікував на Facebook.

"Ми часто не помічаємо важливого у буденних речах. Поки Росія не почала війну, ми не відчували ціни миру. Поки не поширилася пандемія, побажання здоров'я лунали, наче потерті слова. Навіть Великдень часто-густо зводять до яєць, "паски і ковбаски". Багато хто втрачає віру. У своїх ближніх. У майбутнє країни. В самих себе. Та якби воїн не вірив у перемогу, чи зміг би він протистояти агресору? Якби лікар не вірив, що вирве пацієнта з обіймів хвороби, чи стало б йому духу знову й знову заходити до палати? Якби ми всі не мали віри в себе, чи побачили б ми, як наші знання, хист і мрії втілюються у добрі справи для інших?", – йдеться у зверненні.

Петро і Марина Порошенки
Петро і Марина ПорошенкиFacebook / Петро Порошенко

Родина Порошенків упевнена, що не гріх комусь надто довіритись, поклавшись на порожні і нещирі обіцянки. Бо зневіра – то справжній гріх.

Нагадали: "Сказано у Писанні: по вірі вашій воздасться вам. І все ми зможемо. Це залежить лише від нас, від нашої віри. У власні сили, в Україну і в Господа Бога. Ми прийшли до Свята Свят через випробування. Через війну і пандемію. Через негаразди і несправедливості. Не піддалися на шантаж агресора і не панікували через COVID-19. Ми чесно працювали, допомагали лікарям, лікарням, хворим, соціально незахищеним. Як християни віримо, що Господь вказав нам дорогу до спасіння. Як українці, знаємо, що ця дорога пролягає через любов до свого народу, готовність захищати рідну країну і разом творити її майбутнє".

Петро і Марина Порошенки
Петро і Марина ПорошенкиFacebook / Петро Порошенко

Петро Порошенко резюмував: "Вітаю усіх вірних Православної церкви України, яка вже третій Великдень зустрічає як українська незалежна церква. Поздоровляю православних інших церков. Щирі вітання – вірним нашої Української греко-католицької Церкви, протестантським громадам країни. Вітаю всіх християн, всіх українців, для кого Великдень справді Великий День. Все у нас буде добре".

 

Попередній матеріал
В масках та з дотриманням дистанції: як віряни йдуть до церкви освячувати Великодні кошики – включення
Наступний матеріал
Як кияни відзначають Христове Воскресіння в умовах карантину – включення
Loading...