Олександр Гогілашвілі – знову розлючений, що його не впізнали
Олександр Гогілашвілі – знову розлючений, що його не впізнали Скріншот відео

Називає "тупими", бо не впізнали: спливло нове відео, як Гогілашвілі скандалить з поліцейськими

Читайте по-русски
Чиновнику дуже не сподобалося, що його зупинили для перевірки документів

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі, який напередодні "прославився" своєю скандальною поведінкою на блокпості перед зоною ООС, не вперше таким чином поводить себе із рядовими правоохоронцями.

Журналіст "Української правди" Михайло Ткач отримав від поліцейських ще одне відео з іншим інцидентом за участі Гогілашвілі, що відбувся раніше в Києві.

Судячи із запису, 24 листопада автомобіль заступника голови МВС зупинили столичні патрульні, аби перевірити документи. Високопосадовець сприйняв це агресивно – розлючено кричав на поліцейських, лаявся, називав тупими і вже традиційно, – дивувався, чому вони "не впізнали начальство".

"Впізнав мене чи ні? Дуже ху*ово, що ти начальство своє не впізнаєш. Заступник міністра внутрішніх справ, так тобі зрозуміло?... Ти що, тупий? Ти що, ох*вший, чи що?! Що з тобою, тебе що, припудрило?

Поліцейський протягом усього запису намагався пояснити Гогілашвілі причину зупинки автомобіля, що їхав з проблисковими маячками, залишаючись увічливим.

Нагадаємо, заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував скандал із правоохоронцями на одному з блокпостів на Донеччині. Поліцейські попросили його показати документи – у відповідь отримали потік лайки та погроз.

Фракція "Європейська Солідарність" вже виступила із вимогою негайно звільнити Гогілашвілі, який дискредитує МВС, дозволяючи собі хамську поведінку щодо поліцейських.

Пізніше президент Володимир Зеленський заявив, що звернувся до голови МВС Дениса Монастирського та Кабінету Міністрів із проханням звільнити урядовця.

Попередній матеріал
Байден поговорив із Путіним, життя без пластикових пакетів, різдвяний піст – "Підсумки тижня з Анною Мірошниченко"
Наступний матеріал
Розмова Байдена з Путіним, війна за майбутнє, звідки Єрмак візьме Patriot – Валерій Чалий у "Є СЕНС"
Loading...