forbes.net.ua

НАЗК виділило понад 70 млн грн на фінансування чотирьох партій Верховної Ради

  Найбільше отримає "Народний фронт", а "Батьківщина" та "Опозиційний блок" не зможуть мати фінансування відповідно до вимог чинного законодавства

  Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про виділення коштів чотирьом партіям. Про це на своїй сторінці у Facebook написала глава НАЗК Наталія Корчак. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на своєму засіданні сьогодні прийняло рішення про виділення коштів чотирьом партіям.

  За її словами, НАЗК виділить кошти у розмірі 25% від загального розміру щорічного державного фінансування. Таким чином, БПП отримає 24771,8 тис. грн , "Самопоміч" - 12461,65 тис. грн., "Народний фронт" - 25136,4 тис. грн , РПЛ - 8453,925 тис. грн. Загалом це понад 70,8 млн гривень.

  Зазначається, що НАЗК, відповідно до вимог чинного законодавства, не може надати такого фінансування партіям "Батьківщина" та "Опозиційний блок". "Партія "Батьківщина" не надала до Агентства своєї позиції щодо держфінансування (НАЗК не має ні офіційної відмови, ні згоди на отримання партією коштів). Партія "Опозиційний блок", попри публічну заяву про відмову від фінансування, так і не надала до Агентства заяву у паперовому вигляді, - наголосила глава НАЗК.

  Попередній матеріал
  Новотроїцьке: Бойовики прикриваються цивільним населенням
  Наступний матеріал
  У ГПУ відзвітували про затримання на хабарі директора крупного держпідприємства "Конярство"

  Кабмін направив проект Держбюджету-2017 до МВФ

  "Перші бюджетні баталії": низка парламентарів розкритикувала проект Держбюджету-2017

  ВР прийняла на розгляд проект держбюджету-2017: встановили курс гривні та зростання ВВП

  Чижмарь: Проект держбюджету на 2017 рік уперше за багато років став публічний