генерал Ігор Павловський
генерал Ігор Павловський Фото lb.ua

Народні депутати та ветерани АТО заявили про готовність взяти на поруки генерала Павловського

  Читайте по-русски
  На суді мав намір бути присутнім і член делегації ПАРЄ, депутат від ЄНП Біргір Торарінссон

  Генерал-лейтенанта Ігоря Павловського, який фігурує у справі "Кузня на Рибальському", готові взяти на поруки чинні та колишній народні депутати, а також учасники російсько-української війни. Про це інформує пресслужба партії "Європейська солідарність".

  Парламентарка VIII скликання, активістка, учасниця Євромайдану Тетяна Чорновол на сіданні наголосила, що при Павловському успішно виконувалося Державне оборонне замовлення – до Збройних сил надходила нова техніка та озброєння. Нині ж, за її словами, уже як другий рік для армії не закуповують нічого нового.

  "Дуже важких 4 роки він керував сектором, який відповідав за озброєння української армії. Хочу тут наголосити – оборонне замовлення, коли цим займався Павловський, виконувалося. Останні 2 роки Державне оборонне замовлення не виконується. Я вважаю, що на цьому місці повинна сидіти зовсім інша людина і ви повинні збирати зовсім інші матеріали і досліджувати, чому воно не виконується", – звернулася Чорновол до прокурорів.

  Народний депутат Ростислав Павленко нагадав: "На жаль, йде війна, і будь-який крок, що робиться проти тих, хто захищав Україну, проти тих, хто зривав план Путіна із захоплення України, дуже щільно зараз моніториться нашими ворогом. Йде картинка, коли бойовий генерал береться під арешт. Усі ці принизливі процедури будуть з величезним захопленням сприйняті нашим ворогом. І, на моє переконання, ми не маємо права дати їм таку радість".

  Він повідомив, що на суді мав намір бути присутнім член делегації ПАРЄ, яка днями прибула до України, депутат від ЄНП Біргір Торарінссон.

  "Він зараз не зміг бути присутнім, коли почалося засідання, бо має відлітати, але його також буде поінформовано про перебіг суду і цих подій. Думаю, що належним чином буде оцінено все, що тут відбувається", – додав нардеп.

  "Катери, про які йшлося, вже виходять на державні випробування. Та ж найперша партія у 100 "Богданів" і зараз виконує своє призначення, і зараз евакуюються ними поранені та вирішуються інші питання. Насправді ми всі розуміємо, відбувається просто брутальна розправа, розправа над людьми, які взагалі здатні приймати рішення в обставинах, які були в далекому вже 2014 році, коли потрібно було тут і зараз", – вказав Герой України, депутат, генерал-лейтенант Михайло Забродський.

  Він зауважив, що особисто знає Ігоря Павловського більше як 10 років.

  "У тій ситуації, коли ми зустрілися на війні, коли з чотирма гарматами потрібно було організувати оборону міста, яке трохи менше ніж сам Донецьк, це вже само по собі багато чого говорить про людину", – підкреслив Забродський.

  Колишній заступник секретаря РНБО і перший заступник командувача ССО ЗСУ генерал Сергій Кривонос назвав взяття від варту Павловського "сильним ляпасом патріотам України".

  "Генерал Павловський – людина честі, він Офіцер з великої букви. Попередні намагання його звинуватити й арештувати показали, що нічого не було і все це виявилося "пшиком". Хочу нагадати, що він внаслідок правильної та вмілої організації свого маленького штабу зміг не просто зупинити, а розгромити танкові батальйони ЗС РФ на підступах до Маріуполя. На той момент в Маріуполі було 435 тис. населення і майже 150 тис. біженців. Практично 700-тисячне місто було врятовано", – нагадав Кривонос.

  І резюмував: "Зараз відбувається один із чергових етапів гібридної війни РФ по розхитуванню ситуації всередині України, коли підривається довіра до тих, хто захищає цю країну. Це перший етап дестабілізації ситуації в країні, і це надалі може призвести взагалі до руйнації України".

  Як повідомляв 5.ua, під Печерським судом у Києві 5 липня, під час розгляду справи генерала Павловського, відбулась акція на підтримку героя оборони Маріуполя. Під стіни суду прийшли ветерани війни з Росією, активісти, волонтери, а також депутати.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, кому цьогоріч найчастіше відмовляють у в'їзді в Україну
  Наступний матеріал
  Відповідно до ухвали суду: до "Київводоканалу" прийшли слідчі ДБР
  Loading...