Фото @vikasogi

Нардепи востаннє збираються попрацювати під посиленою охороною

  Біля будівлі Верховної Ради зранку 20 жовтня посилено охорону. Про це повідолмяє  у своєму мікроблозіTwitter.


  О 10:00 год. парламентарі мають зібратися на позачергове засідання, на якому планують розглянути внесення деяких змін до виборчих законів, зокрема щодо голосування бійців АТО 26 жовтня.

  Один із скандальних законопроектів, які має сьогодні розглянути Рада, - про внесення змін до закону "Про телебачення і радіомовлення".

  "Проект закону вноситься з метою захисту інформаційного простору України та протидії негативним зовнішнім інформаційним впливам шляхом тимчасової заборони трансляції і ретрансляції аудіовізуальних творів, серед головних героїв яких є працівник правоохоронних органів, збройних сил, спеціальних служб Російської Федерації та/або СРСР та/або Російської імперії (за винятком аудіовізуальних творів, вироблених до серпня 1991 року)", - ідеться в пояснювальній записці документу.

  Також нардепи планують проголосувати за усунення неузгодженостей в текстах уже ухвалених раніше законів "Про Національне антикорупційне бюро України" та "Про запобігання корупції".
  При тому мітингувальників на цей час біля будівлі парламенту немає.

  Як відомо, останнє засідання парламенту у минулий вівторок зірвали бійками і провокаціями під будівлею Верховної Ради, коли та не могла ухвалити законопроект щодо визнання воїнів УПА учасниками бойових дій. Під час цих заворушень 15 правоохоронців були поранені, ще два десятки протестувальників було затримано.
  Попередній матеріал
  Астрономи отримали можливість вивчити одну з комет з близької відстані
  Наступний матеріал
  У Швеції госпіталізували чоловіка з підозрою на Еболу
  Loading...