5.ua

Нардепи просять ГПУ перевірити причини затримок із закупівлею озброєнь для силовиків

  З'ясувати причину затримки проведення тендерів на закупівлю військового спорядження Міністерством оборони – з такою вимогою до Генеральної прокуратури звернулись члени тимчасової слідчої комісії ВРУ.


  10-ро народних депутатів дослідили обставини використання армійським керівництвом грошей, які українці перераховували на короткий номер 565, щоб допомогти бійцям. З'ясували, що оборонне відомство використало лише 83 мільйони гривень з 147-ми. Здебільшого гроші пішли на медичні послуги, закупівлю озброєння та засобів захисту. Решту суми – 57 мільйонів – запланували на закупівлю важкої техніки. Проте члени комісії обурені, що Міноборони вкрай повільно закуповує життєвонеобхідні речі в умовах бойових дій на сході країни. Подібні проблеми виявили й у Держприкордонслужбі та Нацгвардії.

  "Адміністрація Держприкордонслужби станом на 10 вересня отримала з резервного фонду держбюджету 852 мільйона 700 тисяч, і встигла використати з них 31,2 відсотки. Це є держзамовлення, коли тільки в серпні місяці підписані контракти, або замовлено в оборонпромі", – нарікає народний депутат від "Свободи" Олексій Кайда.

  Попередній матеріал
  За фактом підготовки та проведення виборів в АР Крим Генпрокуратура розпочала кримінальне провадження
  Наступний матеріал
  Уряд створить комісію для перевірки керівників виконавчої влади у відповідності закону про люстрацію
  Теги:
  Loading...