5.ua

За фактом підготовки та проведення виборів в АР Крим Генпрокуратура розпочала кримінальне провадження

  Генеральна прокуратура України внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 109 КК України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади).


  Таку інформацію 17 вересня розповсюдила прес-служба Генпрокуратури України.

  Зокрема повідомляється, що всупереч законодавству України на окупованій частині території держави було заплановано на 14 вересня цього року та проведено вибори до так званих законодавчих органів Криму та міста Севастополя, а також муніципальні вибори.

  "Як стало відомо, у період з травня по вересень 2014 року з метою захоплення державної влади було вчинено ряд дій, спрямованих на формування на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя органів законодавчої влади та місцевого самоврядування відповідно до законодавства Російської Федерації", - зазначили у ГПУ.

  Матеріали кримінального провадження для організації подальшого досудового розслідування направлено до Служби безпеки України.

  Попередній матеріал
  Нацгвардія проводить навчання бійців і ремонт техніки під Маріуполем
  Наступний матеріал
  Нардепи просять ГПУ перевірити причини затримок із закупівлею озброєнь для силовиків
  Теги:
  Loading...