Нардепи планують змінити законодавство про міліцію у зоні АТО

  Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект закону про внесення змін до Закону "Про міліцію" щодо умов застосування сили, спеціальних засобів і вогнепальної зброї у районі проведення антитерористичної операції.

  Про це повідомляє офіційний сайт Верховної Ради 1 серпня.
  Зокрема зазначено, що цим законопроектом пропонується надати працівникам міліції право застосовувати без попередження фізичну силу, спеціальні засоби і зброю у районі проведення антитерористичної операції.

  Під час обговорення на засіданні Комітету зазначалося, що метою законопроекту є підвищення рівня безпеки працівників міліції під час проведення антитерористичної операції та більш ефективного виконання ними завдань щодо знешкодження терористів в ході цієї операції.

  Народні депутати зазначали, що надання права працівникам міліції застосовувати без попередження фізичну силу, спеціальні засоби і зброю у районі проведення АТО повною мірою узгоджується з нормами міжнародного права, що регулюють комплекс організаційних та правових питань у сфері міжнародних збройних конфліктів.

  Члени Комітету акцентували увагу на тому, що реалізація норм законопроекту сприятиме кращому забезпеченню безпеки працівників міліції під час проведення антитерористичної операції.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала у Львові російського шпигуна, який мав створити агентурну мережу
  Наступний матеріал
  У МВС відкрили справу за підпал наметів на Михайлівській площі Києва