5 канал

Нардеп: Не все в меморандумі з МВФ тотожне коаліційній угоді

У "Батьківщині" вважають, що український уряд не повинен повністю погоджуватися на всі умови Міжнародного валютного фонду

Народний депутат від "Батьківщини" Альона Шкрум переконана, що чільник українського уряду має вести переговори щодо вимог Міжнародного валютного фонду. Про це вона заявила в ефірі "5 каналу" у вівторок, 30 березня.

"Спочатку писалася коаліційна угода (я в цьому серйозно брала участь як депутат), а потім уже пані Яресько, ставши міністром, після написання коаліційної угоди підписувала меморандум з МВФ. Тому не все, що в меморандумі з МВФ – тотожне коаліційній угоді і нашій позиції. Але, по-перше, прем’єр має з МВФ співпрацювати і вести переговори, він не мусить погоджуватися на всі 100%, які йому дає МВФ. Так проходять дипломатичні переговори", - переконана депутат. 

Нагадаємо, вчора лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що її фракція готова увійти до коаліції, але лише за умови ухвалення низки певних законопроектів. Політик зазначила: "Ми готові увійти до коаліції, якщо докорінно зміниться ситуація в уряді, в парламенті щодо людей, до середнього класу, до малого і середнього бізнесу, до пенсіонерів, чорнобильців, інвалідів, до усієї країни".

Попередній матеріал
В СБУ люстрували 58 співробітників
Наступний матеріал
На Донеччині місцевий житель знайшов заряджений протитанковий гранатомет
Теги:
Loading...