Наливайченко: Кримінальної справи проти Тимошенко СБУ не веде

  Кримінальної справи проти Юлії Тимошенко СБУ не веде. Про це під час звіт у Верховній раді заявив голова української Спецслужби Валентин Наливайченко. У серпні 2008-го СБУ перевіряла заявив чиновників президентського Секретаріату, які звинувачували Прем"єра в державній зраді.

  Жодного підтвердження - не виявили. Пан Наливайченко також заявив, що не збирається звільняти свого заступника Валерія Хорошковського. Саме це йому пропонував Комітет з питань національної безпеки й оборони. Водночас кадрові зміни в СБУ будуть. Зокрема посади може позбутися заступник голови Тиберій Дурдинець.

  Валентин Наливайченко, Голова Служби безпеки України: "Мною Президентові України подано проект указу про звільнення з посади заступника голови СБУ пана Тиберія Дурдинця".

  Анатолій Гриценко, голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони: "Абсолютно очевидно для мене, що не може бути першим заступником голови СБУ, прямо скажем, ну, принаймні гривневий мільярдер. Не повинно такого бути в нашій державі. І тому моя особиста пропозиція - не від комітету - невідкладно внести голові СБУ подання, Ви маєте на це право, на звільнення Хорошковського. Протягом трьох днів. І це буде серйозний сигнал, що бізнес починає відділятися від влади. В першу чергу, в такій поважній установі як Служба безпеки України".

  Попередній матеріал
  Тимошенко: Левову частку авіаційних грошей зі стабфонду уряду - виділять Харкову
  Наступний матеріал
  День Cвятого Патрика відзначають ірландці
  Теги:
  Loading...