Тимошенко: Левову частку авіаційних грошей зі стабфонду уряду - виділять Харкову

  Левову частку авіаційних грошей зі стабілізаційного фонду уряду - виділять Харкову. Йдеться про 350 мільйонів гривень з п`ятисот, передбачених на галузь. Про це заявила під час візиту до Харкова прем`єр Юлія Тимошенко.

  Вона пояснила: за ці гроші мають доробити 9 майже готових літаків заводу. На всі ці апарати вже є замовлення. Відтак незабаром українська економіка зможе отримати "живі" гроші, - каже прем`єр. Вони ж допоможуть вийти зі стагнації Харківському авіазаводу. Перебуваючи на підприємстві, Юлія Тимошенко закликала парламентарів звільнити авіазаводи від сплати податку на землю. Наступний пункт у програмі прем`єра у місті - зустріч з керівниками промислових підприємств. З ними пані Тимошенко шукатиме шляхів виходу з економічної кризи.

  Анатолій М`ялиця, гендиректор Харківського державного авіаційно-виробничого підприємства: "Главная сейчас трагедия в том, что мы разрушаем сейчас авиационую отрасль. Нету школ, которыек были в советские времена. Эта школа воспитания пилотов, потом школа воспитания летчика гражданского флота. транежарное хозяйство. Это минтранс должен создать эти училища, школы. Мы будем делать тренажеры, мы будем помогать. Все этом лежит на плечахи самолетостроительных заводов и КБ".

  Попередній матеріал
  Литва готується зменшити зарплату держслужбовцям на 10%
  Наступний матеріал
  Наливайченко: Кримінальної справи проти Тимошенко СБУ не веде
  Теги:
  Loading...