5.ua

Наливайченко: Бойовики на Донбасі отруєні ідеологією євроазійського фундаменталізму

  Проти України ведеться спланована цинічна війна нової форми – гібридна війна. Про це голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив 13 червня в ефірі програми ШустерLive на Першому Національному.


  "Головна її складова – це інформаційна війна, промивка мозку мешканцям Луганщини і Донеччини. А колишні злочинці у владі, від екс-президента до командувача ВВ, на території РФ проводять мобілізацію, проплачують бойовиків і зброю, створюють терористично-мародерські органіції та присилають їх воювати проти власного народу", - підкреслив голова СБУ.

  Наливайченко наголосив: Лідери незаконних озброєних формувань, що діють в Україні, отруєні ідеологією євроазійського фундаменталізму. 
  "Вони виростили ціле покоління російських військових, які впевнені, що на території України потрібно знищувати українців – тих, які мають іншу думку та спосіб життя, ніж в їхній профашистській євразійській уяві. Небезпека в тому, що це сповідується як нова хвиля православ’я – православний фундаменталізм. Це небезпечна ідеологія, яка використовується у цій гібридній війні", – сказав голова СБУ.

  Він наголосив, що групи, які готують диверсантів на Сході України, діяли там вже протягом кількох років за сприяння попередньої влади. Зараз Служба безпеки щодня працює над знешкодженням терористів та бойовиків. Зокрема, Наливайченко повідомив, що сьогодні у Києві був затриманий посланець ватажка терористів з Горлівки, який мав завдання підірвати Київське водосховище та електромережу.

  Загалом, за його словами, станом на сьогодні за рішенням судів за гратами перебуває 12 громадян Російської Федерації та 80 громадян України й інших країн, які причетні до тероризму та шпигунства – надзвичайно небезпечних злочинів проти наших громадян.


  Попередній матеріал
  На Одещині змагатимуться у написах на паркані слів з пісні про Путіна
  Наступний матеріал
  Зарплати у окупованому Криму поменшали на третину