На Одещині змагатимуться у написах на паркані слів з пісні про Путіна  Як повідомляє Думская.net, такий оригінальний конкурс графіті організовує Котовський фонд Олександра Ярошенка та місцеві бізнесмени, які вирішили приєднатися до акції.
  Відбудеться акція у Котовську, на вулиці 50-річчя Жовтня, яку місцеві громадські активісти вже пропонують перейменувати на честь Небесної Сотні.

  Як зазначається, учасники конкурсу прикрасять написами і малюнками стіну фірми "Світанок", що належить місцевому члену Партії регіонів.

  "З приводу малюнків обмежень немає (квіточка, порося і так далі), а от художній напис має бути один: "Путін – х ... ло!", – наголошується в повідомленні фонду. – Ми відразу попереджаємо ханжів і правоохоронні органи: незважаючи на те, що конкурс відбуватиметься в центрі міста, ця стіна знаходиться в закритому дворі, тому написи побачать лише ті, хто хоче їх побачити".

  Стіна, якій належить стати полотном, дуже велика та однотонна, тому місця для творчості вистачить. Афарби та пензлики – за рахунок організаторів.
  Попередній матеріал
  Кримінальну справу про побиття Тетяни Чорновол направлено до суду
  Наступний матеріал
  Наливайченко: Бойовики на Донбасі отруєні ідеологією євроазійського фундаменталізму