НАКСУ: За часів Волги у Держфінпослуг організували систему вимагання хабарів

  Президент Національної асоціації кредитних спілок України Петро Козинець в ефірі «5 каналу» повідомив, що за часів головування Василя Волги у Держфінпослуг була організована система вимагання хабарів за ліцензії для кредитних спілок,і 40 із 66 спілок які входять до НАКСУ, на роботу яких не було жодних нарікань, і досі не отримали ліцензії.

  «Як на мене – це вже переповнена чаша. Тому що починаючи з липня минулого року, можу стверджувати по ринку кредитних спілок – була організована ціла система не пускати, я не говорю про проблемні і корупційні кредитні спілки, я кажу про здорову частину ринку, більше 80%, ну на приклад по нашій асоціації: більше 66 кредитних спілок, у яких закінчився строк ліценції, 40 на сьогоднішній день ліцензії не отримали. З низ 18 кредитних спілок подавали документи від 3 до 10 разів», – заявив Козинець.
   
  За словами Президента НАКСУ відмому пояснювали банальними причинами: в одному документі кома не така, в іншому скорочення не так написане, і так багато разів підряд, аж потім повні діячі за певну суму грошей пропонували свої послуги по допомозі в отриманні ліцензії.
   
  «В одному документі кома не така, в іншому скорочення не так написане, при тому, якщо 7 разів подається документ – це спілки, які не мали жодних зауважень. Але зразу після відмови йде телефонний дзвінок діячів, які за певні кошти готове все організувати. Я не збираюсь приписувати це конкретно Волзі. Але нажаль відмова у видачі ліцензії приймається одноосібно», – повідомив Козинець.
   
  Козинець зазначив, що тіньова ціна даної ліцензії перевищує навіть ту, підвищену у десятки раз, яку планують офіційно ввести.
   
  «Не сама головна проблема – ціна за ліцензію. Так її сьогодні планують підняти в десятки разів, це можна обговорювати, але повірте мені, це підтвердить  весь ринок, що та ціна, неформальна, яка сьогодні, для того, щоб отримати ліцензію перекриваю ту офіційну яку планують ввести», – зазначив Козинець.

  Попередній матеріал
  Керівник «Першого кредитного товариства» замішаний у процесі порушення кримінальної справи проти Волги – СЛС
  Наступний матеріал
  Технічний дефолт США загрожує наслідками для України – Кінах
  Теги: