5.ua

На вибори вже зареєстровано більше 800 міжнародних спостерігачів

  Центральна виборча комісія України зареєструвала ще 133 міжнародних спостерігача на виборах Президента України. Про це 8 травня повідомили у прес-службі ЦВК.


  "Вибори Президента України цього року пройдуть під пильною увагою світової громадськості. Сьогодні , на засіданні Центральної виборчої комісії, було зареєстровано 133 міжнародних спостерігачів за достроковими виборами українського Президента", - зазначили у ЦВК.

  Таким чином, на сьогоднішній день ЦВК зареєструвала вже 814 міжнародних спостерігачів на вибори 25 травня. Зокрема, виявили бажання спостерігати за тим як проходять вибори в Україні представники 6 держав, які представляють 10 міжнародних організацій.

  "Сьогодні були зареєстровані спостерігачі від парламентської асамблеї НАТО, від Світового конгресу українців, від Українського конгресового комітету Америки, спостерігачі від ФРН і представники Нідерландського Королівства", - повідомили у ЦВК.

  Нагадаємо, проведення виборів в Україні заплановано на 25 травня цього року. На цих виборах також будуть присутні спостерігачі від ОБСЄ.
  Попередній матеріал
  На Київщині перепоховали виявлені пошуковцями рештки 45-ти червоноармійців
  Наступний матеріал
  У Києві пройшли дебати між кандидатами у депутати міськради