Нагірний Карабах
Нагірний Карабах vkurse.ua

Частину Азербайджану оголосили так званою "Республікою Арцах" – реакція МЗС України

  20 лютого у Нагірному Карабасі був проведений так званий "конституційний референдум"

  У Нагірному Карабасі, непідконтрольному Баку сепаратистському регіоні Азербайджану, 20 лютого відбувся незаконний "конституційний референдум". Згідно з повідомленнями, тепер невизнана "Нагірно-Карабахська республіка" змінить назву на Республіку Арцах, за що проголосувала більшість учасників "референдуму", передає "Радіо Свобода".

  Як зазначається, під час так званого "конституційного референдуму" піднімалося питання про перерозподіл повноважень фактичної влади регіону. За результатами "голосування" більшість висловилася на користь суто президентської моделі.

  "Після запровадження змін до "конституції" регіону в системі його фактичної влади зникне посада прем’єр-міністра, "міністрів" призначатиме і керуватиме ними безпосередньо фактичний президент", – йдеться у повідомленні.

  Водночас, в МЗС України заявили, що наша країна не визнає "референдум", який відбувся 20 лютого 2017 року на території Нагірного Карабаху Азербайджанської Республіки та вважає його нелегітимним.

  Українське диппредставництво вважає проведення "референдуму" порушенням Конституції Азербайджанської Республіки та міжнародного права, тож він не має правових наслідків.

  "Позиція України щодо нагірно-карабаського конфлікту залишається незмінною та полягає у безумовній підтримці суверенітету та територіальної цілісності Азербайджанської Республіки в її міжнародно-визнаних кордонах", - підкреслили в МЗС України.

  Нагадаємо, торік Президент України Петро Порошенко наголосив, що Україна не визнає сертифікаційні документи Нагірного Карабаху.

  Як повідомлялося, у травні 2016 року Азербайджан і Вірменія домовилися про мирне врегулювання конфлікту в Нагірному Карабаху.

  Попередній матеріал
  Матіос вніс у е-декларацію подарунок від дружини вартістю майже 700 тисяч грн
  Наступний матеріал
  Facebook заблокував акаунт російської "Звезди", а Instagram видалив її пост
  Loading...

  Азербайджан і Вірменія домовилися про мирне врегулювання конфлікту в Нагірному Карабаху

  Вірменія заявила про готовність визнати незалежність Нагірного Карабаху

  Азербайджан повідомляє про жертви внаслідок обстрілу з Нагірного Карабаху